FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zmiany w mojej firmie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Veganka

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać księgową online.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madera

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również postanowiłam wprowadzić kilka zmian w moim biznesie, a dokładnie w sklepie internetowym. Dużą popularnością cieszą się teraz systemy zintegrowane od Sellintegro https://sellintegro.pl/18-shoplo dzięki którym, między innymi, można w prosty i szybki sposób aktualizować stany magazynowe.
Powrót do góry
Tysiak

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz ze zmianami w firmie może być konieczne usunięcie pewnych informacji o firmie, które krażą po sieci. Na szczęście są profesjonalne firmy, które oferują usunięcie danych z google. Warto się z nimi skontaktować, gdyż sa w stanie pomóc w każdym przypadku.
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest naprawdę wiele możliwości, można sobie pomagać dzięki innym firmom oferującym określone usługi własnie dla firm. Jak chociażby outsourcing IT Poznań, co może być lepsze niż zatrudnianie informatyka na stałe.
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czas zastanawiam się nad zamknięciem firmy w Polsce i przeniesieniem jej do UK. Na https://www.taxangels.pl/ znalazłam firmę, która pomaga w założeniu firmy w UK. Zajmują się też księgowością i doradztwem podatkowym. Co sądzicie o tym pomyśle? Zauważyłam, ze coraz więcej osób przenosi swoje firmy za granicę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: