FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Lekarz Urolog

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam2355

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 1:16 pm    Temat postu: Lekarz Urolog Odpowiedz z cytatem

Witam, będąc na wakacjach nabawiłem się problemów z pęcherzem.
Byłem u lekarza pierwszego kontaktu i brałem furagin niestety leczenie nie przyniosło skutku i dlatego chciałbym wybrać się do urologa tym bardziej,że mam wrażenie,że pobolewają mnie nerki.Na własną prośbę dostałem skierowanie do urologa jak się okazuje kolejki do specjalistów są ogromne dlatego postanowiłem udać się prywatnie do urologa polecono mi Salve przychodnie
https://salve.pl/przychodnie/oferta/poradnie-specjalistyczne-salve/poradnia-urologiczna/grafik-lekarzy/
Czy ktoś z Was może i ich usług?Jakie są Wasze opinie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtynek

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zmagam się z częstymi bólami pęcherza, które mimo czasu nie przechodzą. Zmartwiony zacząłem czytać o tym w internecie i teraz jestem już naprawdę przerażony. Na szczęście dla mnie obok tysiąca różnych chorób które mogę mieć, znalazłem też dobrego urologa w Krakowie http://www.scmkrakow.pl/oferta/zabiegi-operacyjne/urologia/
Powrót do góry
Janek3321

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście po lekarzach nie chodzę i z tego powodu jestem niesamowicie zadowolony.Oby tak dalej.
pola35

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukując kontaktu do dobrego urologa w Warszawie na pewno natknięcie się na Szpital Mazovia na Ursynowie. To specjalistyczna placówka zajmująca się ściśle problemami urologicznymi. Miałam to szczęście, że z moimi problemami właśnie do nich trafiłam. Udało się w ramach NFZ, chociaż ofertę prywatną również mają, wtedy większe możliwości bo jak wiadomo wszystkiego NFZ nie refunduje, między innymi zabiegów laparoskopowych z użyciem robota da Vinci. A oni taki sprzęt posiadają. W każdym razie gorąco polecam!
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie co to mogę polecić to oddział urologii w Warszawie http://carolina.pl/urologia/ - poczytaj sobie opinie, pacjenci sobie bardzo chwalą tamtejszych lekarzy. Ponadto jest dostęp do nowoczesnej diagnostyki i nowoczesnych metod leczenia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: