FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zainspirowałam się do ćwiczeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze. Dzięki takiemu podejściu, faktycznie można dzisiaj znacząco poprawić stan swojego zdrowia. Skoro już wybieracie się na siłownię, to pamiętajcie, by odpowiednio zadbać o poziom higieny. W https://www.pricelesso.pl/fitness/akcesoria-fitness/recznik-fitness,list.html znajdziecie specjalne ręczniki, które idealnie się nadadzą do takich wizyt. To bardzo cenna rzecz, miejcie to na uwadze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mia

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja też! W końcu mam motywację do ćwiczeń! Zastanawiam się nawet nad zamówieniem odzieży sportowej i sprzętu do ćwiczeń z https://www.domenasportowa.pl/ Chcę zacząć regularnie ćwiczyć w domu. Na siłownię jeszcze nie chcę iść bo nie czuję się gotowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: