FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
faktoring

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Federka

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 8:35 pm    Temat postu: faktoring Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was korzystał z faktoringu?
Zastanawiam się czy dałoby mi to poczucie takiej finansowej stabilizacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiralka

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam opinie na grupach, że https://nfg.pl/co-oferujemy-/faktoring-jawny pozwoli na rzetelniejsze opłaty faktur przez Twoich kontrahentów. W sumie, mamy takie czasy, że 90% osób spóźnia się z płatnościami, faktoring w 2019 roku pozwala na płynność finansową.
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat z faktoringiem mam obecnie do czynienia, więc mogę troszkę się wypowiedzieć. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na opinie o firmie, z której usług zamierza się skorzystać. Ja zdecydowałem się na ofertę konkretnie tej: https://pragmago.pl/ i z perspektywy czasu mogę szczerze Wam ich polecić. Płatności mojej firmy są błyskawicznie spłacane, nie muszę martwić się o płynność finansową.
Powrót do góry
IwonaU

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z takich usług. Jednak z tego co mi wiadomo to wszelkie należności realizowane są poprzez system płatności online https://www.cashbill.pl/ więc na pewno jest bezpiecznie i szybko.
Powrót do góry
UnrealMaster

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry faktoring to jest po prostu coś wspaniałego. Kocham korzystać z drogiego faktoringu. Dzięki niemu moje życie jest lepsze i o wiele łatwiejsze! Wam też to polecam!
MorganEverett

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to jest bardzo fajna sprawa. Świetny faktoring wzbogaca działalność każdego przedsiębiorstwa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: