FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
odszkodowanie od sprawcy wypadku
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid89

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chciałem tracić nerwów na użeranie się z ubezpieczycielem więc z problemem zaniżonego odszkodowania zgłosiłem się do firmy TB Ekspert. Jest to firma, która zajmuje się dopłatami, odkupem i skupem odszkodowań. Zdecydowałem się na ofertę dopłaty do odszkodowania i wiem, że była to dobra decyzja. Pod linkiem możecie się dowiedzieć na czym polega proces dopłaty do odszkodowania - https://tbekspert.pl/doplaty-do-odszkodowan/ . Jest to proces w pełni legalny. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz zdrowie i nerwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zalezy mi na zalatwieniu dszkodowania w UK. Jak sądzicie,ile trzeba czekac na odszkodowanie? Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego poradnika https://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/jak-dlugo-sie-czeka-na-odszkodowanie-w-uk-od-czego-to-zalezy/ Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
aann

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przydarzy nam się wypadek może się zdarzyć, że laweta http://www.hotelswidwin.pl/blog/kiedy-moze-sie-przydac-pomoc-drogowa/ będzie nam po prostu potrzebna. Nie ma jednak powodów do dodatkowego stresu, ponieważ szybko i sprawnie całą sytuację można uratować za pomocą pomocy drogowej.
Grolsch

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem ciężko uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie z OC sprawcy :/ Z pewnością dużo łatwiej jest to zrobić z pomocą doświadczonej kancelarii, takiej jak Kompensja. Ich ofertę znalazłam kiedyś na https://www.kompensja.pl/odszkodowania/z-oc-sprawcy-wypadku/ i postanowiłam z niej skorzystać. I to właśnie dzięki nim udało mi się dostać wysokie odszkodowanie Smile

Odszkodowania Kompensja - Kancelaria odszkodowawcza
Podwale Przedmiejskie 32/25 80-824 Gdańsk pomorskie
Email: biuro@kompensja.pl
Tel.: 585008089
Powrót do góry
Vydra

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wypadek jest nie z naszej winy, to jak najbardziej trzeba walczyć o odszkodowanie
Powrót do góry
Wiola

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa lata temu miałam wypadek i na własnej skórze doświadczyłam tego jak trudna jest walka z firmą ubezpieczeniową o należne się odszkodowanie. Pomogła mi wtedy kancelaria automobile expert i to skutecznie. Kwota którą dla mnie uzyskali była adekwatna do poniesionych obrażeń. Jak najbardziej polecam współpracę z tą kancelarią. Zostawiam numer telefonu 533-200-004.
Powrót do góry
krolrafal121

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po moim wypadku również miałem problemy z wypłatą odszkodowania. Na szczęście udało mi się znaleźć pomoc prawną w eventum.com.pl. Sprawa szybko się rozwiązała na moją korzyść.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: