FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Konferencja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 4:18 pm    Temat postu: Konferencja Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie, musze zorganizowac konferencje , nie wiem gdzie, jest tyle pięknych miejsc , a ja musz ezdecydowac sie na jedno chyba wybiore cos na mazurach , wydaje mi sie ,ze hotel https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla-firm/sale-konferencyjne bedzie wspanialym miejscem. Co sądzicie o moim pomysle, na co mam zwrócić szczególna uwagę? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firmerek

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To koniecznie hotel Imperium, to jest w Rzeszowie. Ustronne fajnie zlokalizowane miejsce, wygodne pokoje, dobrze wyposażona sala konferencyjna, nie ma się do czego przyczepić.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury to naprawdę dobry pomysł, wiecie że jak ja organizowałam taką konferencję to okazało się, że ponad połowa osób ode mnie z firmy nie było nigdy na Mazurach? wiekszość na wakacje jeździło albo w góry albo nad morze. Stwierdziłam dlatego, że najwyższa pora by to nadrobili i konferencję mieliśmy tutaj w Pałacu http://palacmortegi.pl/pl/szkolenia-i-konferencje. Mają odpowiednio przygotowane sale na takie wydarzenia. Nas było ponad 100 osób i nie było najmniejszego problemu z wynajęciem odpowiedniej sali. Wszystkie potrzebne wyposażenia jak nagłośnienie, rzutnik, Tv mieli na miejscu. Mieliśmy także posiłki na miejscu i z racji oddalenia hotelu od firmy noclegi dla wszystkich. A następnego dnia małą imprezę firmową przy okazji. Są na takie tam również idealne warunki. Nasza była połączona z grillem, mają taką piętrową salę w jednym z budynków właśnie na imprezy połączone z grillowaniem.
Powrót do góry
Tarnow99

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Mazurach nic nie może się nie udać Smile To zbyt piękne miejsce Smile
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej tutaj na południu Polski to w Bielsku hotel wróblówka - http://wroblowka.com.pl/ Naprawdę klasa i styl. A obsługa jest profesjonalna i nam się na konferencjach nigdy nie zdarzyła żadna wpadka dzięki nim
Powrót do góry
AdamDiament

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury to z jednej strony dobry pomysł na konferencje, ale pod względem urokliwego miejsca. Jeśli chcecie jednak, aby konferencja miała dużo uczestników to już nie jest to taki dobry pomysł. Lepiej zrobić ją w dużym mieście, gdzie jest dobry dojazd z całej Polski. Podczas organizowania konferencji warto również zadbać o imprezy integracyjne, czy chill ot roomy, w których będą piłkarzyki i rzutki. Klub Diament to dobre miejsce na zorganizowanie imprezy po konferencji.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na ciekawej imprezie integracyjnej, to podobno Hotel Włoski w Poznaniu https://hotelwloski.pl/ organizuje najlepsze. Sama tam już mam zarezerwowany termin dla swojej firmy. Pierwszy raz będziemy bawić się właśnie w tym lokalu. Zarezerwowałam już też pokoje dla gości. Mam dość wybrednych pracowników, jeśli chodzi o kuchnię, ale ci, co byli w tym miejscu uważają, że personel spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających gości.
Powrót do góry
piotr_8

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz odpowiedniego miejsca do zorganizowania konferencji? Zależy Ci, by cały wyjazd nie był tylko sztampowym spotkaniem, ale wyróżniał się na tle innych? Wyjazdy konferencyjne organizowane przez https://margottravel.pl spełnią Twoje oczekiwania. Znajdą odpowiednią przestrzeń do spotkań, wykładów i szkoleń, połączoną z wygodnym hotelem i dodatkowymi atrakcjami, dopasowanymi do potrzeb Twoich i Twoich gości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: