FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wizytówki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 8:12 pm    Temat postu: Wizytówki Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile

Czy ktoś z was wyrabiał sobie może ostatnio wizytówki firmowe?
Ja właśnie się do tego przygotowuję i tworzę projekt.
Potrzebuję tylko namiar na drukarnia cyfrowa wroclaw.
Czy znacie może jakieś? Szczególnie zależy mi na jakości druku, chciałabym, aby moje wizytówki wyróżniały się na tle innych ... Szczególnie u mojej konkurencji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
owsianka91

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem wizytówek i ulotek z https://www.diamond-druk.pl/druk-wizytowek To drukarnia internetowa ciesząca sie bardzo dobrą opinią. Zamówisz tam praktycznie wszystko - zaproszenia, pieczątki, bilety, torby reklamowe i wiele innych rzeczy. Jakość druku jest na najwyższym poziomie a skłądajac wieksze zamówienie możesz liczyć na spore rabaty.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi również całkiem nie tak dawno temu potrzebowaliśmy wydrukować wizytówki we Wrocławiu. Udało nam się trafić na bardzo atrakcyjna ofertę drukarni internetowej ViperPrint na stronie https://www.viperprint.pl/drukarnia-wroclaw i postanowiliśmy skorzystać z ich usług, bo cena była naprawdę atrakcyjna. Okazało się, że jakość również jest niczego sobie, a za naszym zamówieniem wcale nie musieliśmy długo czekać Smile
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, jeżeli chodzi o wizytówki, fajną ofertę posiada internetowa drukarnia Beprint. Przy czym na pewno nie musimy tutaj obawiać się wysokich cen, druk jest zawsze najwyższej jakości, a czas realizacji zamówień zawsze możliwie jak najkrótszy:).
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też ostatnio zamawialiśmy wizytówki do naszej firmy. Skorzystaliśmy z usług drukarni internetowej https://superdrukowanie.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pomimo naprawdę atrakcyjnej, niewysokiej ceny, jakość zamówionych wizytówek jest naprawdę wysoka, a za zamówieniem nie musieliśmy długo czekać Wink
Powrót do góry
Szlachet

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 2:19 pm    Temat postu: reee Odpowiedz z cytatem

Dobra wizytówka to jest po prostu podstawa skutecznego działania. Firma bez własnej wizytówki prezentuje się po prostu dziadowsko.
_________
Praca magisterska z marketingu - pomoc
Powrót do góry
Robol

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 10:33 am    Temat postu: reeee Odpowiedz z cytatem

Ja tam wizytówki mam! One prezentują moją firmę i buduje wizerunek mojej firmy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: