FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zarządzanie flotą samochodową

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 9:51 am    Temat postu: Zarządzanie flotą samochodową Odpowiedz z cytatem

Macie firmę spedycyjną ? Może podzielicie się w jaki sposób zarządzacie flotą samochodów ? Wiele czytałem na ten temat i ciekawe informacji znalazłem na http://www.edenred.pl/pl/zarzadzanie-flota-samochodowa
Co o tym sądzicie ? Jestem ciekaw waszego zdania na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Minion11

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 10:20 pm    Temat postu: tst Odpowiedz z cytatem

Co do tematu, to polecam poczytać tutaj: http://logitech-sklep.pl/ . Mnie ta strona zawsze bardzo pomaga. Przyda się i w tym wypadku. Polecam Smile
Powrót do góry
M_Bar

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie ten temat cały czas kuleje. Dlatego bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi i czekam na więcej.
Miodek42

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o firmie AutoID? Podobno takie tematy jak monitoring GPS floty czy też kontrola czasu pracy kierowców nie są im obce?
Powrót do góry
Bożena

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam o tej firmie pod kątem takich systemów ocr, ale faktycznie warto się jej przyjrzeć bliżej.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź na pewno system Flotman, jeżeli zależy Ci na w pełni profesjonalnym monitoringu GPS aut służbowych. My używamy go od dłuższego czasu i dzięki niemu znacząco wzrosły nasze oszczędności pieniędzy oraz czasu, ponieważ w logistyce jest dużo mniej do zrobienia jeśli zawsze wiemy gdzie jest auto, w jakim jest stanie technicznym oraz czy zużycie paliwa jakość dziwnie nie wzrasta.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie polecam również sprawdzić propozycje od JBPartner w zakresie monitoringu GPS czyli https://jbpartner.pl/lokalizatory-gps/315-samochodowy-lokalizator-gps-tracker-tk103a.html który sprawdza się idealnie jeżeli chodzi o zabezpieczenie jednego jak i większej ilości aut. Dostępny w niewysokiej cenie, a umożliwia szybkie zlokalizowanie auta z opcją otrzymywania powiadomień oraz możliwością odcięcia zapłonu jeżeli rzeczywiście będzie to próba kradzieży.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że aby sprawnie zarządzać flotą samochodów we własnej firmie, warto w niej wprowadzić system monitoringu GPS, pozwalający między innymi na monitorowanie trasy samochodu. Na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/ możecie sobie poczytać o zaletach jednego z takich systemów - GANFLEET, cieszącego się dużym uznaniem na rynku Smile
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż byłem kiedyś sceptyczny do kwestii monitoringu, muszę powiedziec że nie żałuje że się jednak na niego zdecydowałem. Korzystam z usług verizon connect (Link) i zarówno sam gps jak i oferowane przez nich narzędzia do zarządzania danymi jeszcze mnie nie zawiodły
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tego typu działania nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście na naszym rynku znajdziemy dzisiaj oferty takich firm jak chociażby https://www.hitachicapital.pl/pl/wynajem-dlugoterminowy-gdansk . Jej domeną jest nie tylko zarządzanie flotą pojazdów, ale też m.in. wynajem długoterminowy czy leasing. Jednocześnie stawiając na ich ofertę, możemy mieć pewność, że przedstawiona nam oferta będzie idealnie dopasowana do naszych potrzeb i możliwości.
Powrót do góry
Szlachet

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 2:22 pm    Temat postu: reee Odpowiedz z cytatem

Zarządzanie własną flotą w przedsiębiorstwie jest po prostu sztuką. Wiem, bo zarządzam taką flotą od lat.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: