FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie rośliny do ogrodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rewo13

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad aranżacją ogrodu. Zdecydowałem się już nawet na projekt, a teraz zastanawiam się nad tym jakie krzewy lublin zakupić. Wiem, że na pewno skorzystam z usług https://szkolka-sniezek.pl/ Moja mama brała od nich swoje roślinki i wyglądają świetnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roli

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham iglaki i róże.
Powrót do góry
jaga777

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem z doświadczenia, że to co się nam podoba, nie zawsze będzie odpowiednie dla danego miejsca. Mam bardzo słoneczny ogród i posadziłam w nim rośliny, które wymagają dużo wody (wtedy o tym nie wiedziałam). W rezultacie całą moja praca poszła na marne, bo roślinki nie przetrwały sezonu (były wieloletnie). Ponowne projektowanie ogrodów zostawiłam profesjonalistce http://www.hadika.pl/ Jeśli szukacie sprawdzonego architekta krajobrazu w Warszawie, to mogę Wam z czystym sercem polecić Biuro Hadika
Powrót do góry
mkubacki

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są agawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rewo13

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie nie ma za dużo roślin ale za to jest piękny trawnik. Uwielbiam jak jest zdrowy i zielony a koszenie trawy kraków mnie uspokaja. A u was jak to wygląda? Często kosicie swoje trawniki?
Powrót do góry
DorotaNovela

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością wybrałabym tylko i wyłącznie rośliny iglaste.
Powrót do góry
elzbietka4

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jakieś iglaste Very Happy
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym postawiła na jakiś ogródek warzywny. Nikt nie każe ci oczywiście przeznaczać całej ziemi na taką uprawę, ale warto posadzić sobie kilka najbardziej popularnych gatunków. Na stronie https://plantico.pl/centrum-ogrodnicze/oferta/ widziałam naprawdę fajną ofertę. Na kwiatach niestety się nie znam, ale bardzo podobają mi się róże. Chociaż są one podobno ciężkie w uprawie.
Powrót do góry
OlaKruk

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ma czas na to by dbać o swój ogród i grabić liście...
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie wyglądają krzewy owocowe w ogrodzie. Nie ukrywam, że jagoda kamczacka sadzonki została u mnie posadzona ze względów praktycznych, gdyż bardzo lubię smak jagód i chciałam mieć własne. Okazało się, że przy okazji pięknie wyglądają. Jeśli szukacie czegoś takiego to odwiedźcie http://borowka.info.pl/ tam maja super roślinki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grolsch

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie lubisz kolory, jakie typy roślin i tak dalej... W każdym razie najlepiej wejść sobie na https://sklep-dzialkowiec.pl/ i popatrzeć jakie mają nasionka Smile Ja właśnie u nich je zawsze zamawiam. Ceny mają świetne a wybór roślin jest naprawdę spory! Z wszystkich nasionek wyrosły mi naprawdę piękne rośliny, więc jestem bardzo zadowolony Very Happy
Powrót do góry
robinka

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam sie nic, a nic na roslinkach Smile ale mamy domek, no i ogrod chcielismy zeby tez sie jakos fajnie prezentowal, tyle ze sami nie wiedzielismy jak sie za to zabrac l;d ani ja, ani maz nie mamy polotu w tych sprawach Smile dlatego zlecilismy to specjalistom, wybralismy firme Gardenon, bo nam sie spodobaly ich projekty u znajomych Smile takie funkcjonalne, z nutka nowoczesnosci Smile fajna sprawa
Powrót do góry
AnnMa

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich popularnych roślin ogrodowych mam tylko tuje lublin, fajnie przysłaniają ogród. A co do kwiatów to zawsze staram się kupować jakieś nietypowe rośliny. Denerwuję się jak w każdym ogrodzie widzę te same kwiatki Very Happy Dlatego w aranżacji mojego ogrodu pomocny jest internetowy sklep rośliny egzotyczne. Kupuję tam sukulenty, drzewka bonsai i wiele innych ciekawych roślin. W tym roku planuję posadzić też owoce takie jak borówka wysoka czy borówka chandler. Ktoś z was sadził?
Powrót do góry
majjax99@o2.pl

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po rośliny do ogrodu najlepiej wybrać sie do sprawdzonej szkółka roślin , gdzie są hodowane w odpowiednich warunkach. Warto porozmawiac z pracownikami jak odpowiednio dbać o krzewy
Powrót do góry
poliks

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkółka roślin to najlepsze rozwiązanie. Tam rośliny są pielęgnowane w odpowiedni sposób.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: