FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont biura i nowa podłoga

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Budujew2018

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 4:33 pm    Temat postu: Remont biura i nowa podłoga Odpowiedz z cytatem

Hej, na dniach mamy w planach wyremontować swoje biuro. Nie jest wielkie, jakieś 15 m 2, ale odświeżenie będzie generalne. Muszę wymienić podłogę, pomalować ściany itd. Czy możecie coś polecić na podłogę? Posadzka czy kafelki? Mam zamiar zamówić wszystko w centrum posadzek, ale jeszcze nie wiem, co najlepiej się sprawdzi. Chodzi o podłoże, na którym nie będzie widać brudu od razu po umyciu. Dobrze, żeby było również w miarę antypoślizgowe. Dajcie znać, na co się zdecydować : ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sanqi

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej panele Smile są praktyczne i łądne. Oraz jakieś nowoczesne listwy panelowe i efekt będzie super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pikolo1

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już bierzesz się za podłogę, to koniecznie zwróć uwagę na to, czy posadzka jest równa, żeby później nie było problemów z tym. Można też zastosować wylewki podłogowe Łódź by wyrównać od razu.
OlaStoch

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że do biura najlepsza jest podłoga kauczukowa.
Powrót do góry
lis32

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas przy okazji remontu domu zdecydowaliśmy się na położenie paneli, ale w biurze nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie. Spróbuj może jakąś podłogę dywanową? U nas w pracy taka jest i dobrze się sprawdza. A robisz taki normalny remont czy raczej taki większy? B o jeśli większy o ostatnio słyszałam, że świetnym pomysłem do biura są ściany przesuwne może pomyśl o tym?
Powrót do góry
wercia5

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej firmy do wykończenie biura warszawa to polecam OlesProject, specjaliści pomogą ci z wyborem, a potem dokładnie wszystko zrobią.
Powrót do góry
Kamil22221

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja podłoga ostatnio miała robione cyklinowanie przez firmę bezpylowo.pl/cyklinowanie-podlog-gdansk .Tak naprawdę to lepszej firmy na pewno bym nie znalazł nawet jakbym wszędzie szukał.Oni zrobili mi wszystko perfekcyjnie.
Powrót do góry
Werox111

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam u siebie w biurze mieć nową, drewnianą podłogę bo taka mi się mocno zamarzyła. Moja koleżanka poleciła mi podłogi drewniane katowice i powiem Wam, że zrobili u mnie świetną robotę. Wszystko prezentuje się pięknie.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłoga powinna być solidna Very Happy
Powrót do góry
Adas53

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już remontujesz to potem będziesz musiał urządzić. Weź pod uwagę to aby posiadać na podłodze dywany. Nadają elegancji pomieszczeniu. Na http://www.contador.pl/dlaczego-chodniki-sznurkowe-biura-najlepszy-wybor-dobrac-model-idealny/ możesz poczytać na ten temat.
Powrót do góry
MebleTeo

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją moim zdaniem są również meble metalowe, dlatego jeśli będziesz na etapie poszukiwań to sprawdź w wolnej chwili modele dostępne w sklepie https://www.mebleteo.pl/ bo znajdziesz u nich zarówno stoły, regały, szafy itd. Dobre ceny, sprawna realizacja i dużo większa funkcjonalność.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna rzecz. Przecież jeśli już zabieracie się za taki remont, to powinniście wziąć pod uwagę wszystkie elementy. Na mnie wrażenie robią takie elementy jak http://multi-floor.pl/posadzki-epoksydowe,34,pl.html więc uważam, że powinniście sprawdzić je bliżej.
Powrót do góry
Gruzin87

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wszystkim zadbaj o usunięcie wszystkich pozostałości - polecam firmę Usuń-Gruz.pl, która wynajmuje kontenery na gruz w Poznaniu i okolicach (Suchy Las, Puszczykowo itd.)
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://totalsec.pl/kontakt/ jest firma, która przede wszystkim zajmuje się kompleksowymi remontami biur. Oferuje realizacje fit out, dzięki którym można stworzyć niesamowite realizacje konkretnie dopasowane do potrzeb klienta. Biuro musi współgrać z naszym wizerunkiem. Jest to niezwykle ważne. Klient musi czuć, że wszystko jest spójne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: