FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biuro w Krakowie wynajem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jomiters

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 6:36 am    Temat postu: biuro w Krakowie wynajem Odpowiedz z cytatem

Pracujesz w domu, ale na spotkania z klientami chcesz umawiać się w prestiżowej dzielnicy? Zobacz sobie na Wirtualne biuro w Krakowie .W Krakowie biuro znajduje się na ul. Karmelickiej-centrum miasta. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reginka_T

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa opcja, sama korzystałam kilka lat z czegoś takiego. Teraz natomiast szukam już w Warszawie jakiegoś stacjonarnego biura. Liczy się dla mnie dobra lokalizacja i oczywiście w miarę możliwości niewysoka cena. Może kojarzycie coś godnego polecenia?
M_Bar

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reginka_T napisał:
Ciekawa opcja, sama korzystałam kilka lat z czegoś takiego. Teraz natomiast szukam już w Warszawie jakiegoś stacjonarnego biura. Liczy się dla mnie dobra lokalizacja i oczywiście w miarę możliwości niewysoka cena. Może kojarzycie coś godnego polecenia?

To może oferta tych nowoczesnych powierzchni biurowych w Warszawie Cię zainteresuje? Zerknij sobie na to co proponują - na ceny i lokalizacje, a na pewno wybierzesz coś dla siebie Smile
Jagoda29

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie generalnie koncepcja taka jak chociażby wirtualne biuro katowice, dostępna w http://piotrowicka17.pl/ jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Przede wszystkim bowiem nie musimy tutaj obawiać się o duże koszty, a jednocześnie zyskujemy atrakcyjny adres, który to nie pozostaje bez wpływu na prestiż naszej firmy.
Powrót do góry
loka

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 2:43 pm    Temat postu: wynajem Odpowiedz z cytatem

nie głupi pomysł z tym biurem, chociaż mi przydałaby się raczej przestrzeń do pracy, niekoniecznie w ekskluzywnym opakowaniu;)
victoria

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. wirtualne biuro do wynajęcia kraków to super opcja - można sporo zaoszczędzić Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: