FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wirtualne biuro?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tona

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 4:07 pm    Temat postu: Wirtualne biuro? Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was miał okazję przez jakiś czas korzystać z takiej opcji http://coworkings.pl/wirtualne-biuro/pojecie-wirtualnego-biura-zagadnienia-podstawowe/gwz_fkay ? Jak to rozwiązanie oceniacie ? Wydaje się całkiem rozsądną opcją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawa sprawa Smile.
Ledrucka

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to dobrodziejstwo tych czasów. Nie trzeba kombinować z lokalem na siłę, jeśli się go nie potrzebuje. Ja mam adres w wirtualna-siedziba.pl i bardzo sobie to chwalę.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowana większość firm potrzebuje stałego biura, także wirtualne odpada, choć w przypadku jednoosobowej działalności może się sprawdzić. Wynajem biura to poważna decyzja, także dobrze wcześniej się do tego przygotować, wszystko dokładnie sprawdzić, szkolenie prowadzone przez https://akademianajemcy.pl w tym pomogą - w zaplanowaniu zmiany biura, w wynajmie nowego, czy jego aranżacji.
Powrót do góry
onetolove

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej mieć jednak własne biurko do pracy Smile
Powrót do góry
teresa30

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W działalności prowadzonej zdalnie takie biuro może się sprawdzić, w pozostałych przypadkach raczej nie, choć to też zależy od branży. Jeśli szukacie stałego biura, to najłatwiej takie znaleźć w sieci, na https://walterherz.com jest mnóstwo ogłoszeń - w kilka chwil można znaleźć biura z całej okolicy i łatwo je wynająć.
Powrót do góry
Bożena

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa takie wirtualne biuro. Korzystałam z niego przez prawie pięć lat. Teraz firma się rozrosła, dlatego od marca przenoszę się do biura stacjonarnego. Znalazłam tutaj ciekawą ofertę biur do wynajęcia w Warszawie, mam nadzieję, że podjęłam odpowiednią decyzję.
Powrót do góry
martynau

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, ale czy nie lepiej pomyśleć o prawdziwym biurze? Wirtualne to nie to samo... niestety Very Happy
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli firma nie wymaga fizycznego miejsca do prowadzenia działalności to biuro wirtualne jest najlepszym rozwiązaniem. Za niewielkie pieniądze wirtualne biuro mozna wynająć od firmy https://yourtax.pl/wirtualny-adres-firmy-dlaczego-warto/ . Taka opcja jest bardzo wygodna, przede wszystkim koszty sa o wiele mniejsze niż przy tradycyjnym wynajmie.
Powrót do góry
lammiss23

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to też zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak biuro wirtualne. Znalazłem już nawet ofertę, która interesuje mnie najbardziej http://biuro29-wroclaw.pl jeśli chodzi o Wrocław. Wydaje mi się, że mimo wszystko takie biuro to dobre rozwiązanie, a co ważne także oszczędne!
Powrót do góry
victoria

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z wirtualne biuro do wynajęcia kraków i z czystym sumieniem mogę polecić. Super obsługa za niewielkie pieniądze Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: