FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowe mieszkanie warto kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NewYorka

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej! Zdecydowanie chciałabym kupić nowe mieszkanie w Wielkopolsce. Lokalizacja potrafi mieć bardzo duży wpływ na cenę. Jeżeli przyjrzymy się nowym mieszkaniom na Grunwaldzie w Poznaniu, dostrzeżemy, że potrafią być nieco droższe, niż w dzielnicach ościennych https://www.telewizjaolsztyn.pl/wiadomosci/s/6506,warto-zamieszkac-w-stolicy-wielkopolski-tylko-gdzie od zawsze marzyłam o tym mieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Myślę, że nikt nie powie Wam, co konkretnie powinniście zrobić. Jeśli już chcecie zakupić mieszkanie, to zwracajcie uwagę na to, by dany deweloper był sprawdzony i wart zaufania. Dzięki temu możecie uniknąć wielu problemów.
Powrót do góry
pbeer

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nieruchomościach trzeba brać pod uwagę każdy czynnik, gdyż każdy z nich może przekładać się na kapitał. Ja tam akurat nie mam problemów z czynnikami typu lokalizacja, ale bardziej mnie interesuje kwestia związana z obsługą nieruchomości. Szukam firmy, która by się tym zajęła, więc bardzo proszę o informacje na temat https://hapronieruchomosci.pl/obsluga-serwisowa/ . Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jeśli tak to proszę o opinię. Pozdrawiam
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że warto kupić właśnie nowe, na nowoczesnym osiedlu bo wtedy przez długi czas nie musisz myśleć o remontach czy przebudowie mieszkania. Mam zamiar zamieszkać na osiedlu Gdańskie Tarasy, spodobał mi się pomysł założenie fitnessu na dachu i doskonała komunikacja miejska a także bliskość obwodnicy.
Powrót do góry
mlorenzokalert

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że inwestycja w mieszkanie jest jedną z najpewniejszych. Obecnie, zdecydowana większość społeczeństwa mieszkania wynajmuje, więc ze znalezieniem najemcy nie powinniśmy mieć większego problemu. Szczególnie, jeśli zdecydujemy się na zakup mieszkania w mieście wojewódzkim. Szukając mieszkania idealnego pod wynajem na pomorzu bądź pomorzu zachodnim warto byłoby skorzystać z portalu ogłoszeniowego https://www.Magnolia.nieruchomosci.pl/ który uznawany jest za największy na pomorzu.
Powrót do góry
amani.corwin

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie szukam ofert mieszkaniowych, po postanowiłem kupić własne mieszkanie. Teraz dużo słyszałem, że warto zwrócić się do firmy zajmującej się odbiorem mieszkań. Zdecydowałem się na przeglądnięcie ofert firm. Zależy mi na odbiorach mieszkań Poznań. Jak na razie zwróciłem uwagę na https://www.odbiorymieszkan.info/odbiory-mieszkan-poznan. Co sądzicie o takiej opcji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okon

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mokosfera na Mokotowie to ciekawe osiedle, gdzie warto zamieszkać. Na bieżąco śledzę postępy w budowie. Już się nie mogę doczekać jak to ostatecznie będzie wyglądać. Mokotów to najlepsza dzielnica do zamieszkania, polecam każdemu Wink a już szczególnie w takim położeniu jaki proponuje grupolar . Strona www tej inwestycji znajduje się tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ . Są tam zawsze bieżące informacje.
Powrót do góry
bosek

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na Mokotowie jest głośno? Jak wygląda sprawa z dojazdem? Czy są korki?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: