FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak ukryć naczynka na nosie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babu12

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od jakiegoś czasu chodzę po prostu na różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej Very Happy I dzięki temu nie mam już takich problemów z cerą.
apert

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pójść do jakiejś kliniki medycyny estetycznej, ja byłam w gabinecie , o którym wiele się dowiedziałem dzięki wyszukiwarce https://klinikiurody.com.pl/

Ostatnio zmieniony przez apert dnia Wto Cze 18, 2019 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rzeczywiście bardziej sprawdzi się medycyna estetyczna kraków niż ukrywanie tych naczynek do końca życia? Mojej koleżance udało się pozbyć takich pajączków na policzkach, miała robione jakieś wycinanie zmian skórnych kraków i to pomogło. Już ich nie widać.
Powrót do góry
kamcia

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 10:45 am    Temat postu: Re: Jak ukryć naczynka na nosie? Odpowiedz z cytatem

Może warto skorzystać z usług medycyny estetycznej? Fajną ofertę ma Mała Klinika https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/. Zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie, profesjonalnie i dokładnie. Polecam poczytać sobie więcej.
Powrót do góry
grady.lehner

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak głębokie są naczynka, ale najlepiej udać się do specjalisty, który doradzi co zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: