FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wózek dla dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nyvukovic

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 3:31 pm    Temat postu: wózek dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam, nacodzień oragnizuję różnego rodzaju eventy, ale z dziecięcą wyprawką nie potrafię sobie poradzić;p poszukuję sklepu, w którym znajdę duży wybór wózków dziecięcych w dobrych cenach? Nie możemy zdecydować się na konkretny model i chcemy porównać różne. Pozdrawiam.
https://www.3kiwi.pl/ co sądzicie o tym sklepie?? jest tam ogromny wybór i akurat są dostępne te modele, które mnie interesują. Polecacie czy nie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
silver

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy takie szukanie w ciemno ma sens teraz kiedy wystarczy wejść na stronę x-landera i kupujesz wózki online bezpośrednio od producenta, a to o tyle wygodniejsze bo natychmiast uzyskujesz wszelkie informacje a możesz też zamówić wózek, przymierzyć się do niego bez chodzenia od sklepu do sklepu
Powrót do góry
kamrati

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałbym iść do sklepu i obejrzeć na żywo
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to przecież jak zamawiasz x-landera do domu to masz na żywo i w dodatku za darmo i bez wychodzenia z domu a jak lubisz łazić to zawsze możesz iść do showroomu i tam obejrzeć Very Happy
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zakupiliśmy wózek Riko Nano i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Świetny wygląd ( my kobiety na to zwracamy najpierw uwagę) , solidne wykonanie oraz ciekawa kolorystyka. Wózek posiada lekki aluminiowy stelaż, dużą wygodną gondolę oraz dodatkowy materacyk na siedzisku.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybranie odpowiedniego wózka w rzeczywistości to nie jest wcale łatwe zadanie, bo chcemy aby wózek był przede wszystkim bezpieczny i miał niezbędne funkcje, które zapewnią dziecku wygodę. I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na EasyGo Optimo, świetnie się prezentuje i sprawdza Siedzisko spacerówki można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, stelaż jest lekki aluminiowy, koszyk pojemny i mamy jeszcze uchwyt na butelkę.
Powrót do góry
wojtynek

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram pierwszy wózek dla dziecka i jestem przerażony ogromem rodzajów i modeli
Powrót do góry
danutaKow.

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wózek powinien być bezpieczny
Powrót do góry
piotr_8

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczalnia oraz sklep z przyczepkami dla dzieci do rowerów a także wózkami biegowymi to doskonałe miejsca dla aktywnych rodziców. W https://www.malyguliwer.pl proponują swoim Klientom renomowane produkty najwyższej klasy, które w licznych porównaniach zbierają najwyższe noty samych użytkowników - rodziców i ich pociech.
Powrót do góry
xuzi

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie wózka to zapoznajcie się z wózkiem euro-cart Volt Pro, który jest nowoczesnym wózkiem spacerowym z siedziskiem przeznaczonym od dnia narodzin. Do tego można go złożyć i rozłożyć jedną ręką co uważam za dużą zaletę wózka.
Powrót do góry
hegmann.mallie

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym nie powinno zapomnieć się kompletując wyprawkę dla dziecka?
Powrót do góry
Azalia

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przejrzeniu mnóstwa stron i konsultacji z koleżankami, które już są mamami, wybrałam ten wózek http://camini.pl/frontera/. Zależało mi na funkcjonalności i łatwym składaniu, bo często podróżujemy. Mam go już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: