FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
odszkodowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziula

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 1:51 pm    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem z Rzeszowa. Jakiś czas temu uległem wypadkowi samochodowego. Chcę starać się o odszkodowanie za zniszczony całkiem samochód, dlatego szukam dobrej i profesjonalnej firmy, która mi w tym pomoże. koleżanka poleciła mi bardzo dobrą firmę https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-za-smierc/ znacie?

Ostatnio zmieniony przez dziula dnia Nie Cze 02, 2019 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damian4676767

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio to ja sam zastanawiałem się nad odszkodowaniem.Bardzo dobrze wiem że mało osób w tym kraju dostaje odszkodowanie.
okon

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EuCO specjalizuje się w walce o odszkodowanie z ubezpieczycielem. Warto też ich sobie sprawdzić jak wygląda współpraca. Mają agentów w całej Polsce.
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o profesjonalistów w dziedzinie odszkodowań to polecam kancelarię https://kancelariaae.pl/ , wystarali się o moje odszkodowanie sprawnie i szybko, cieszę się że im zaufałam w tej sprawie
Powrót do góry
Rita27

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka o odszkodowanie może być trudna i wymagać sporo zaangażowania ze strony obu stron.Nie każdy poradzi sobie z tym sam,bez wsparcia doświadczonej kancelarii.Warto więc skorzystać z usług kogoś,kto się na tym zna,kto potrafi poruszać się w gąszczu wielu przepisów i paragrafów.Kancelaria M. Soszki chętnie w takiej i wielu innych sprawach pomoże i wesprze merytorycznie https://www.adwokat-soszka.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: