FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rok liceum za granicą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
develon

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 12:08 pm    Temat postu: Rok liceum za granicą Odpowiedz z cytatem

Witajcie, założyłem ten wątek ponieważ chciałem poruszyć temat wyjazdu za granicę na jeden rok szkoły średniej. Niedawno mój bratanek zdecydował się na takie rozwiązanie, a ja pomagałem załatwić mu wszystkie formalności. Zdecydowaliśmy się na usługi tej firmy: https://kursy.atas.pl/pl/szkola-srednia i z tego miejsca chciałbym szczerze Wam ją polecić. Doskonale znają się na rzeczy. Mój bratanek wrócił niedawno po zakończeniu całego roku szkolnego w Anglii - zdecydowanie podszkolił swój angielski i zyskał nowe znajomości Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazik8787

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie coś na pewno jest ciekawie i na pewno zainteresuje bardzo dużo ludzi.Jestem tego pewny.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: