FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sprawdzone sposoby na suche włosy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kama76

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 9:35 pm    Temat postu: Sprawdzone sposoby na suche włosy Odpowiedz z cytatem

Możecie mi polecić jakieś sposoby na suche włosy? Odzywki nakładane na całą długość odpadają, ponieważ obciążają mi włosy, które są do tego dość cienkie. Przy takiej strukturze często się puszą, nie wygląda to dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejowanie pomaga na suche włosy.
Powrót do góry
sasha

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 5:41 pm    Temat postu: olejki na suche włosy Odpowiedz z cytatem

olejki jak najbardziej ja ostatnio testuje arganowy przywieziony z Maroka ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z tym. Na co dzień jedwab daje radę.
dodaelektroda

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz stosować odpowiedni szampon i nawilżać włosy, ale środkami które są do tego przeznaczone. Wtedy nie obciążają włosów. Jak nie wiesz co wybrać, to na http://www.vichy.pl/blog/sprawdz-sposoby-na-suche-w%C5%82osy/vmag60672.aspx widziałam kilka porad na ten temat. Suche włosy można odżywić, tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić.
panistefanin

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rád bych o tom už přečetl. Promluvte, jakou literaturu studovat?
myhr.cvs.com payroll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
miczka

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj olejowania. Fajnie obciąża i natłuszzcza włosy
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde włosy są inne i potrzebują po prostu żeby ktoś się nimi odpowiednio zajął. Oczywiście wydaje nam się to czasochłonne, ale naprawdę nie musi być - wystarczy, że dobierzemy odpowiednią metodę. Moim zdaniem nie chodzi tutaj o jakąś profesjonalna pielęgnację, a jedynie tradycyjne, domowe metody. Ja całkiem niedawno borykałam się z przesuszonymi włosami, które wyglądały jak zupełnie pozbawione życia. Na szczęście znalazłam w internecie genialny wpis dotyczący szczotek z włosiem dzika. Na stronie: https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka-z-wlosiem-dzika/ znajdziecie jego treść. Zdecydowałam się na zakup takowej szczotki i jestem pod dużym wrażeniem. Moje włosy po regularnym czesaniu odzyskały dawny blask. Stały się dużo gładsze, nie elektryzują się, wyglądają na dużo zdrowsze. Nie miałam pojęcia, że taka niewielka zmiana może tyle zdziałać. Jeśli ktoś z Was również chciałby dowiedzieć się więcej na ten temat to koniecznie niech zajrzy na ten blog - na nim znajdziecie tą i wiele innych kosmetycznych wskazówek.
Powrót do góry
Tomber44

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej arganowy? Moja siostra używała i z tego co wiem, to właśnie pod kątem nawilżenia.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra odżywka potrafi zdziałać cuda. Rzuć okiem na przykład na naturalną odżywkę z olejem arganowym: https://www.doz.pl/apteka/p132308-Botame_Olej_Arganowy_odzywka_regenerujaca_250_ml. Sądzę, że to będzie dobry wybór.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: