FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tency1986

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:37 am    Temat postu: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący? Odpowiedz z cytatem

Uprzedzam, że jestem na bakier ze wszelką techniką i nowinkami, więc proszę do mnie powoli i wyraźnie Zamierzam nabyć nowy odkurzacz. Wyszukałam taki ponoć świetny do zbierania psiej sierści (mamy jej duuuuużo), w przyjemnej cenie. Ale mąż upiera się, że lepiej zainwestować w odkurzacz piorący. Przyda się do czegoś w ogóle takie ustrojstwo? Nie mamy dywanów, wykładzinę tylko w jednym, malutkim pokoju, a tak to gładkie powierzchnie. Linoleum, gresu szkliwionego i płytek ceramicznych odkurzacz piorący nie wyczyści chyba jakoś lepiej big_smile niż zwykły + mokra szmata? Mąż mówi, że takim piorącym będzie można dodatkowo czyścić meble tapicerowane i auto w środku, no niby tak, ale czy warto dla tych kilku czyszczeń wywalić kupę kasy na odkurzacz drogi, wielki, ciężki, nieporęczny i ponoć trudny w obsłudze? Pytanie dodatkowe - jakie są Wasze sposoby na czyszczenie/usuwanie plam z kanap tapicerowanych i wykładzin podłogowych? Mocz, kał, krew, jedzenie, picie - czym i jak się tego pozbywacie?
monikabert90

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 10:44 pm    Temat postu: Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący? Odpowiedz z cytatem

tency1986 napisał:
Mocz, kał, krew, jedzenie, picie - czym i jak się tego pozbywacie?

Po tego typu plamach, zwłaszcza po plamach z moczu, pozostaje niestety przykry zapach Sad . Na szczęście są specyfiki, które pozwalają pozbyć się nieprzyjemnej woni, np. preparat biologiczny Antyodor, który można zakupić na Allegro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morowy

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrał wodny odkurzacz. Ale polecam Ci jeszcze bloga po porządkach -> http://czysty-zysk.com/.
lansik12

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wodny poradzi sobie z sierścią. Ale zawsze warto spróbować.
szymoneska

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła tradycyjny odkurzacz workowy z dużą mocą ssącą. Poza tym - dokupiłabym szczotkę, która świetnie zgrania sierść. Sporo jest ich w tym sklepie online: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/akcesoria-agd/koncowki-do-odkurzaczy - warto o tym pomyśleć, bo zwykła uniwersalna może sobie nie poradzić.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie chyba lepiej sprawdza się zwykły Smile A co do sierści, to nie myślałaś może o furminatorze? Dzięki niemu możesz usunąć podszerstek, podczas gdy okrywowa sierść zostaje nienaruszona Smile Ja go zakupiłem po przeczytaniu artykułu na http://zooportal.pl/blog/furminator-dla-psa-i-kota-jak-dziala-jak-czesto-uzywac-rozmiar-m-s/mwi_amcv i teraz nie wyobrażam sobie już bez niego funkcjonowania... To must have jeśli chodzi o pielęgnacje psów Smile
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sierści nada się odkurzacz tradycyjny, nie potrzebujesz piorącego. Polecam Hoover Telios Extra, warto też wyposażyć się w gumową szczotkę która bardzo ładnie sciąga sierść w jedno miejsce i odkurzyć odkurzaczem Smile. Odkurzacz piorący się nie nada bo na mokro włos się jeszcze mocniej przyczepi do materiału.
Powrót do góry
marta8989

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mamy problem z sierścią, piesek gubi wszystko. Zastanawiam się który odkurzacz będzie się nadawał do sprzątania sierści. Czy orientujecie się, czy robot sprzątający poradzi sobie z sierścią? Bardzo podobają mi się te roboty http://4robotics.com.pl/neato-2/
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwa psy i też nie radzę sobie z sierścią. Masakra po prostu. Ale ostatnio koleżanka wspominała w pracy, że ma odkurzacz Electrolux EER75STM https://redcoon.pl/male-agd/odkurzacz-electrolux-eer75stm który w przypadku jej psiaków świetnie zbiera sierść. Odkurzacz nie jest drogi, bo kosztuje 599 złotych, jeśli by miał zadziałać, to jestem w stanie jeszcze dołożyć. To odkurzacz pionowy, zatem bardzo wygodny w użyciu. Posiada również funkcję odkurzacza ręcznego, co z pewnością ułatwi sprzątanie.
Powrót do góry
Joannica

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej będzie jak sobie wynajmiesz firmę sprzątającą. Oni mają profesjonalny sprzęt a sprzątanie domów kraków to dla nich pestka Smile Ja co 3 miesiące wynajmuję firmę Mobile Wash https://mobile-wash.pl/
Powrót do góry
marta8989

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny wątek, super że tutaj trafiłam. Moja mama potrzebuje odkurzacza do sierści bo nie może sobie poradzić z tym tematem. Które odkurzacze polecacie? Na pewno sprawdzę wasze polecenia. Czy ktoś z was słyszał o firmie Sterna Polska? http://sternapolska.pl
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy w domu 2 koty i 12-letniego burka ktory no troche linieje nie powiem, ale jest milusi ;p tak czy inaczej - nie przesadzałabym z szukaniem wymyslnych odkurzaczy. Jak odkurzacz ma moc przykladowo 1200W jak workowy zilan to błagam... nie ma siły zeby nie pożarł wszystkich kłaków
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: