FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Naprawa samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał44

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja natomiast staram się nie zostawiać auta w niepewnych rękach, dlatego za każdym razem jak tylko pojawiają się jakieś usterki bądź chce wykonać standardowy przegląd to jednak korzystam z autoryzowanego serwisu Auto-Res Rzeszów, który realizuje usługi na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna obsługa klienta jak i mechanicy którzy pracują sprawnie i są w stanie podać konkretną wycenę która nie zmienia się przy odbiorze. Jak dla mnie fachowcy w każdym calu na których będę również stawiał w przyszłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HighIT

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silnik z napędem dieseloym czy benzynowym? Jeśli Diesel to polecam CI kontakt z NowyMotor. Specjalizują się w naprawie silników wysokoprężnych. Raz byłęm u nich i pełny profesjonalizm. Namiary na nich i szczegóły oferty masz pod adresem http://nowymotor.pl/. Takich sprzedawców szukać tylko z lupą Very Happy
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że często jeżdżę w długie trasy to uważam, że zawsze warto mieć w bagażniku parę produktów i akcesoriów, które w razie potrzeby pomogą nam wyjść z opresji! Niestety nie tak łatwo dostać się do mechanika za granicą... Nauczony doświadczeniem zamówiłem sobie jakiś czas temu na https://tec2000.pl/produkt/produkt-uszczelniacz-chlodnicy-radiator-stop-leak/ uszczelniacz do chłodnicy. Wyobraźcie sobie moje szczęście, jak ostatnio w drodze do Belgii okazało się, że mam jakieś wycieki z chłodnicy! Uszczelniacz poradził sobie z tym doskonale i mogłem jechać dalej Wink
Powrót do góry
wojkislo

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo wybieram się samochodem w dłuższą podróż, dlatego swój samochód oddałem do mechanika a wszystki części zamówiłem w sklepie internetowym https://motostacja.com/. Warto sprawdzić jeśli ktoś poszukuje takiego sklepu.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak usuwacie wgniecenia w karoserii? Metodą tradycyjną czy PDR? Ta druga jest szybsza i tańsza. Na http://epolka.pl/jak-ukryc-wgniecenie-karoserii-przed-mezem/ są średnie ceny za takie prostowanie karoserii.
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał44 napisał:
Wiesz co ja natomiast staram się nie zostawiać auta w niepewnych rękach, dlatego za każdym razem jak tylko pojawiają się jakieś usterki bądź chce wykonać standardowy przegląd to jednak korzystam z autoryzowanego serwisu Auto-Res Rzeszów, który realizuje usługi na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna obsługa klienta jak i mechanicy którzy pracują sprawnie i są w stanie podać konkretną wycenę która nie zmienia się przy odbiorze. Jak dla mnie fachowcy w każdym calu na których będę również stawiał w przyszłości.

W Warszawie warsztatem niezawodnym, niedrogim i z cała pewnością warty polecenia jest Auto-Widawski na ulicy Estrady. Warsztat funkcjonuje od wielu już lat i cieszy się dużym uznaniem.
Powrót do góry
olgazzz

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, a czy ma ktoś może doświadczenia z usługami typu zabudowy pojazdów serwisowych? potrzebuję się tym pilnie zainteresować dla swojej firmy, a nie wiem nic
Powrót do góry
vurta10

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lakiernictwo czy blacharstwo? Dzięki firmie www.automix-lodz.pl Twój samochód może zostać zawodowo przygotowany i całkowicie odmieniony. Warto korzystać z możliwości jakie mają i zyskać zupełnie nowy i unikalny samochód.
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mechanik to podstawa. Jak ma się auto już nie pierwszej młodości to trzeba pogodzić się z tym, ze co chwile ląduje w warsztacie. Jeśli szukacie sprawdzonej ekipy, która upora się z usterkami w Waszym samochodzie to zerknijcie na usługi oferowane przez http://powerfactory.waw.pl/ . Tu możecie wykonać profesjonalną diagnostykę i usunąć każda usterkę.
Powrót do góry
Krymka

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie mechanika, który zajmuje się Saabami?
Powrót do góry
trewer

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawę samochodu należy zlecić tylko i wyłącznie wyspecjalizowanym mechanikom. Ja znalazłem takich w serwisie https://stacjakontrolitorun.pl/ i myślę, że od teraz już tylko tam będę naprawiać mój samochód, by mieć pewność że zawsze jest w dobrym stanie. Bo w końcu trzeba jakoś dojeżdżać do pracy.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli chodzi o auta nowe to warto postawić na serwis aso HondaPlaza, oczywiście w Warszawie oraz w przypadku aut tej marki. Mają rozbudowany serwis, dużą ilość stanowisk i świetnych specjalistów nie tylko od aut, ale również motocykli. Na ten moment są niezawodni, dlatego ja nie mam zamiaru nic zmieniać.

Ostatnio zmieniony przez Rafał44 dnia Nie Wrz 08, 2019 10:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Weronika2405

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja też mam auto do naprawy. Szukam serwisu, gdzie zajmują się wymiana turbosprężarek Gniezno. Jak znacie jakiś godny polecenia serwis turbosprężarek Gniezno, to dajcie mi znać Very Happy
Powrót do góry
Szymek234

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że naprawić samochód zawsze trzeba. Nic nie poradzimy na to, że pojazdy się psują. Ostatnio do swojego samochodu kupowałem lampę tylnią ze sklepu https://autodetale.pl/product-pol-2121-Lampa-tylna-lewa-biale-swiatlo-cofania-VW-Passat-B5-96-00-kombi.html Przez przypadek uderzyłem w słupek, więc musiałem zainwestować w nową lampę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: