FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Konferencja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 4:18 pm    Temat postu: Konferencja Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie, musze zorganizowac konferencje , nie wiem gdzie, jest tyle pięknych miejsc , a ja musz ezdecydowac sie na jedno chyba wybiore cos na mazurach , wydaje mi sie ,ze hotel https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla-firm/sale-konferencyjne bedzie wspanialym miejscem. Co sądzicie o moim pomysle, na co mam zwrócić szczególna uwagę? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firmerek

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To koniecznie hotel Imperium, to jest w Rzeszowie. Ustronne fajnie zlokalizowane miejsce, wygodne pokoje, dobrze wyposażona sala konferencyjna, nie ma się do czego przyczepić.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury to naprawdę dobry pomysł, wiecie że jak ja organizowałam taką konferencję to okazało się, że ponad połowa osób ode mnie z firmy nie było nigdy na Mazurach? wiekszość na wakacje jeździło albo w góry albo nad morze. Stwierdziłam dlatego, że najwyższa pora by to nadrobili i konferencję mieliśmy tutaj w Pałacu http://palacmortegi.pl/pl/szkolenia-i-konferencje. Mają odpowiednio przygotowane sale na takie wydarzenia. Nas było ponad 100 osób i nie było najmniejszego problemu z wynajęciem odpowiedniej sali. Wszystkie potrzebne wyposażenia jak nagłośnienie, rzutnik, Tv mieli na miejscu. Mieliśmy także posiłki na miejscu i z racji oddalenia hotelu od firmy noclegi dla wszystkich. A następnego dnia małą imprezę firmową przy okazji. Są na takie tam również idealne warunki. Nasza była połączona z grillem, mają taką piętrową salę w jednym z budynków właśnie na imprezy połączone z grillowaniem.
Powrót do góry
Tarnow99

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Mazurach nic nie może się nie udać Smile To zbyt piękne miejsce Smile
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej tutaj na południu Polski to w Bielsku hotel wróblówka - http://wroblowka.com.pl/ Naprawdę klasa i styl. A obsługa jest profesjonalna i nam się na konferencjach nigdy nie zdarzyła żadna wpadka dzięki nim
Powrót do góry
AdamDiament

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury to z jednej strony dobry pomysł na konferencje, ale pod względem urokliwego miejsca. Jeśli chcecie jednak, aby konferencja miała dużo uczestników to już nie jest to taki dobry pomysł. Lepiej zrobić ją w dużym mieście, gdzie jest dobry dojazd z całej Polski. Podczas organizowania konferencji warto również zadbać o imprezy integracyjne, czy chill ot roomy, w których będą piłkarzyki i rzutki. Klub Diament to dobre miejsce na zorganizowanie imprezy po konferencji.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na ciekawej imprezie integracyjnej, to podobno Hotel Włoski w Poznaniu https://hotelwloski.pl/ organizuje najlepsze. Sama tam już mam zarezerwowany termin dla swojej firmy. Pierwszy raz będziemy bawić się właśnie w tym lokalu. Zarezerwowałam już też pokoje dla gości. Mam dość wybrednych pracowników, jeśli chodzi o kuchnię, ale ci, co byli w tym miejscu uważają, że personel spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających gości.
Powrót do góry
piotr_8

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz odpowiedniego miejsca do zorganizowania konferencji? Zależy Ci, by cały wyjazd nie był tylko sztampowym spotkaniem, ale wyróżniał się na tle innych? Wyjazdy konferencyjne organizowane przez https://margottravel.pl spełnią Twoje oczekiwania. Znajdą odpowiednią przestrzeń do spotkań, wykładów i szkoleń, połączoną z wygodnym hotelem i dodatkowymi atrakcjami, dopasowanymi do potrzeb Twoich i Twoich gości.
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczalnia rzutników to tylko i wyłącznie w firmie http://www.delkomrent.pl/wynajem/projektorow/ od roku z nimi współpracuję, są naprawdę rzetelną firmą. Nigdy nie miałem z ich sprzętem problemu i do tego zawsze można przedłużyć czas wynajmu, co jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Tysiak

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem organizując konferencje warto korzystać z sal, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Zerknijcie na hotel na konferencje Łysoń w Inwałdzie. Tu macie do dyspozycji aż 5 sal. Dodatkowo hotel oferuje obsługę i catering a także miejsca noclegowe dla gości. tu zorganizujecie konferencję na bardzo wysokim poziomie.
Powrót do góry
MorganEverett

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra konferencja musi być w jakimś ładnym miejscu. To miejsce będzie na pewno podnosić prestiż tej imprezy.
Sprawdzana

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że interesuje Was wynajem sal konferencyjnych warszawa , to mogę Wam powiedzieć, wcale nie w tajemnicy, że na pewno z sali w hotelu Wawa będziecie zadowoleni. Tam macie nie tylko dobre jedzenie w przerwach, ale również odpowiednie wyposażenie potrzebne do rozmów czy powielania materiałów. Bardzo wiele firm właśnie temu miejscu zaufało.
Powrót do góry
lubliniak44

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co jaka sala by to nie była, ważne aby posiadała ona system wentylacji. Kiedy przeczytałem następujący artykuł: https://mutuelles.edu.pl/czyszczenie-wentylacji-w-poznaniu-do-kogo-sie-udac/ wiedziałem, że jak szef zleci mi szukanie miejsca na konferencje w pierwszej kolejności będę sprawdzał czy posiada ona wentylację. Jakby nie patrzeć konferencja trochę trwa, a pomieścić 100 osób w sali bez wentylacji będzie dla każdego uczestnika, delikatnie mówiąc męczący.
Powrót do góry
willard.ryan

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj by dokładnie sprawdzić nagłośnienie w sali.
Powrót do góry
anemlee

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o hotel konferencyjny to tutaj https://sercebeskidu.pl/ możecie znaleźć bardzo fajne miejsce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: