FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki terminal płatniczy do sklpeu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samantha

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 12:49 pm    Temat postu: Jaki terminal płatniczy do sklpeu Odpowiedz z cytatem

Chcę wprowadzić do swojego sklepu możliwość płacenia kartą. Dużo czytam, ale nie wiem na terminal jakiej firmy się zdecydować.

Który uważacie za najlepszy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirol34

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź, czy Twój bank nie ma w ofercie terminali dla firm (np mBank oferuje swoim klientom taką opcję). Ja w swojej firmie mam terminal firmy Ingenico i jestem zadowolony.
Samantha

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź.
Zdecydowałam się na ofertę Kolportera http://zamowterminal.pl/terminal-przenosny.html#C3 ze względu na wysoka jakość obsługi klienta.

Dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre posunięcie. Teraz większość klientów woli płacić kartą, bo jest to po prostu dużo wygodniejsze. Dzięki takim sprzętom jak http://www.fpc.pl/niezobowiazujaca-oferta/ można faktycznie bardzo ułatwić życie zarówno klientom, jak i sobie.
Powrót do góry
maloko232

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem terminal płatniczy polecam wam serdecznie renomowaną firmę eService świadczącą usługi idealnie dopasowane do działalności każdej firmy, indywidualności. Nie zawiedziecie się ! Smile
Powrót do góry
lelunia

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byle obslugiwal wszystkie karty !
Oswald602

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w tym względzie są ustalone minimalne standardy więc nie masz tutaj akurat zbyt dużo do gadania Razz.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zwróć uwagę również na artykuł http://www.lifeandmore.pl/jakie-funkcje-powinien-miec-nowoczesny-terminal-platniczy/ z którego możecie dowiedzieć się więcej właśnie w zakresie doboru odpowiedniego terminala płatniczego do swojej firmy. Przede wszystkim powinien być wygodny w użytkowaniu codziennym, do tego funkcjonalny i co najważniejsze jednak mobilny właśnie dlatego abyście mogli zrealizować transakcję w dowolnym miejscu na przykład u klienta.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: