FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Instalacje fotowoltaiczne opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 7:38 pm    Temat postu: Instalacje fotowoltaiczne opinie Odpowiedz z cytatem

Kochani mam do was pytanie, mianowicie, czy ktoś z was może ma instalację fotowoltaiczną? Mam na myśli coś takiego: http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne co o nich sądzicie? Jak się wam sprawują wasze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilja

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie mam paneli fotowoltaicznych, ale myślę o tym, żeby założyć taką instalację w swoim domu. Sporo czytam na ten temat i wydaje się, że to ciekawa inwestycja https://dom.wp.pl/bezpieczna-i-wydajna-instalacja-fotowoltaiczna-sprawdz-mikroinwertery-hoymiles-6383313508230785a Widzę wiele zalet takiego rozwiązania. Warto byłoby tylko zadbać o zdobycie jakiejś dotacji.
Powrót do góry
Megan89

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy to naprawdę działa i faktycznie jest za tym jakaś realna oszczędność.
Albin82

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo o tym czytałem, ale nie znam nikogo, kto by osobiście miał takie instalacje.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w okolicy rzeczywiście coraz więcej osób decyduje się na założenie paneli fotowoltaicznych. Mnie to wcale nie dziwi, to jest naprawdę spora oszczędność a jeśli uda się uzyskać dofinansowanie to koszty mogą się dość szybko zwrócić. Otrzymujemy naprawdę darmowy prąd, niektórzy obawiają się co dzieje się zimą czy jesienią gdy słońce czasami nie pokazuje się całe dnie. Energia wyprodukowana latem jest przechowywana przez dostawcę prądu i zwracana w tym czasie gdy nie ma prądu produkowanego na bieżąco. To wygodne rozwiązanie. Dokładne informacje można znaleźć na stronie http://3sgroup.pl/, ta firma zajmuje się produkcją i montażem takich ogniw fotowoltaicznych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: