FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kursy językowe na malcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SLAP

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 2:53 pm    Temat postu: Kursy językowe na malcie Odpowiedz z cytatem

Hej, gdzie byliście na wakacyjnych wyjazdach w tym toku? Ruszyliście się gdzieś? Czy nie udało się wam wyrwać z natłoku pracy? A może równie dobnrze bawiliście się w mieście? Ja wyjechałem na kursy językowe na malcie które okazały się wyjątkowo ciekawe i pozwoliły mi rozwinąć się w ciekawym kierunku, ponieważ poznałem nie tylko język ale też kultury innego kraju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o kursach językowych mowa, to czy ktoś z Was brał może kiedyś udział w jakimś kursie organizowanym przez https://www.profi-lingua.pl/? Ich oferta wydala mi się bardzo atrakcyjna, bo jak widać mają tam do wyboru kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na różnym poziomie zaawansowania i intensywności. ProfiLingua Centrum Edukacji istnieje na rynku już ponad 27 lat, więc myślę, że można mieć do niego pełne zaufanie Wink
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka języka rzeczywiście może być bardzo przyjemna i prosta. Wystarczy postawić na sprawdzoną opcję. Według mnie tradycyjne kursy wychodzą powoli z mody. W końcu nikt nie chce dokładać sobie obowiązków na codzień. Sam długo szukałem czegoś co całkowicie sprosta moim wymaganiom i pozwoli mi na naukę języka. Oczywiście poszukiwania rozpocząłem od internetu i nie zawiodłem się. Moją uwagę zwróciły wyjazdy językowe organizowane przez firmę Atas. Poczytałem na temat tego organizatora kilka opinii, które były bardzo pozytywne i zdecydowałem, że spróbuję. Mój wybór padł właśnie na wyjazd na Maltę. Chciałem połączyć odpoczynek wakacyjny z nauką języka i udało się! To był naprawdę miło spędzony czas. Udało mi się poznać wielu świetnych ludzi, z którymi nadal utrzymuję kontakt. Co do samego kursu również jestem pozytywnie zaskoczony - konkretna wiedza, bardzo dobrze ułożony plan wyjazdu i możliwość swobodnego zwiedzania okolicy. Jeśli jesteście zainteresowani to na ich stronie: http://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe znajdziecie więcej szczegółów Wink
Powrót do góry
kosztela

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki kurs na Malcie musiał być super, pozazdroszczę... Smile
Powrót do góry
Marci88

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa taki kurs językowy za granicą.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: