FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie okna w domu pasywnym?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 8:16 am    Temat postu: Jakie okna w domu pasywnym? Odpowiedz z cytatem

Jakie okna będą stanowiły najlepszą opcję do domu pasywnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie okna pasywne będą dobrym rozwiązaniem.
Wydaje mi się, że pod tym względem warto zachować pewną konsekwencję.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/konsultacje/okna-do-domu-pasywnego/ piszą więcej o tym, czym się takie okna pasywne charakteryzują.
Poczytaj tam sobie coś więcej.
Dowiesz się, czy to dobra opcja dla ciebie, czy nie.
Powrót do góry
pepok

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.. niby najbardziej popularne są teraz energooszczędne jednak mi się podobają okna drewniane wrocław znam dobrze i znam kilka firm także wiem do kogo sie zwrocic z realizacja takze problemu nie bedzie, ale finalnej decyzji jeszcze nie podjalem. Moze cos doradzicie?
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w tym też sklepie http://www.plytbud.pl można zrobić kompleksowe zakupy, jeśli chodzi o okna. Zawsze należy stawiać na jakość i wybierać rozwiązania w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Nie jest to czasem takie proste jakby się mogło wydawać. Można zawsze poradzić się specjalistów.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://okna.waw.pl/ możecie zamówić dobre okna. Moi rodzice robili niedawno remont całego domu i od nich zamówili i są zadowoleni. Okna wyglądają dobrze, są solidne, rodzice chwalili mi je. Patrzyłem na ofertę i faktycznie jest atrakcyjna, ceny są dobre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzyk99

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najlepsze oczywiście, bo skoro ma się dom pasywny, to nie można pozwolić, żeby okna były mostkami cieplnymi.
Powrót do góry
daniel47676

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo dobrze wiem jakie okna będą najlepszego do mojego domu.Dodatkowo jeśli chcecie to polecę wam super stronkę http://drdom.pl/ z artykułami o domach i innych tematach.
Powrót do góry
ericafernandes

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 2:15 pm    Temat postu: UK Academic Writing Service by Experts Odpowiedz z cytatem

Tight deadlines? Difficult assignments? Hire a reliable essay writer who will create a 100% original paper and deliver it on time. Satisfaction guaranteed! affordable essay writing service

We are offering the affordable case study writing service in the USA. We have professional case study writers who will provide you with case study help.

Our affordable thesis writing service will do all the work for you! Our experts can provide you with an excellent paper at a low price 24/7!

Top Notch Assignment writing help by reliable assignment writers from UK, USA & Australia. Quick Writing support for College & University students. affordable assignment writing service
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku poszukiwania firmy działającej na terenie Warszawy oraz okolic to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Anex Okna na którą postawiliśmy podczas poszukiwań okien oraz drzwi do nowego domu. Mają szeroką listę producentów, bardzo miła i rzetelną obsługę klienta oraz świetne ceny. Co do ekipy montażowej też nie było wątpliwości i mamy piękną oraz szczelną stolarkę (jednocześnie mieszcząc się w budżecie).
Powrót do góry
SkyNet_pl

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie warto stworzyć dom dopasowany do naszych potrzeb oraz wygody, żebyśmy czuli się w nim jak najlepiej i mogli odpocząć. Dlatego warto zastanowić się nad montażem instalacji domu inteligentnego, a takie rozwiązania znajdziecie w naszym sklepie na SkyNet - https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom od producenta Netatmo, którego wyróżnia najwyższa jakość i jednocześnie dobre ceny. Zapraszamy do sprawdzenia i w razie pytań nasza obsługa służy pomocą!
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna do domu pasywnego no to już trochę inne technologie niż w przypadku zwykłych okien. Mój kolega zamawiał niedawno takie okna. Wybrał propozycję Oknoplast ale po wyceny był w kilku innych salonach też, jednak cenowo i jakościowo ta wyszła najlepiej. Model Winergetic Premium Passive. Kolega znalazł jakiegoś gościa na grupie budowlano-remontowej na Facebooku i tam pisał z nim odnośnie okien, które on wybrał do domu pasywnego to ten facet polecił mu właśnie okna z Oknoplast. Podobno wykorzystano jakiś aerożel, który bardzo dobrze podnosi izolacyjność tych okien i oni jako pierwsi to zastosowali. Wydaje mi się, że fajna opcja i warto rozeznać temat bardziej jeśli zależy Ci na dobrych oknach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: