FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
szafa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:26 pm    Temat postu: szafa Odpowiedz z cytatem

Namówiłam swojego męża na bardzo dobrą szafę wnękową już namiary wziełam na http://www.szafysenatorserwis.pl/szafy-wnekowe.html, polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje taka szafa?
Powrót do góry
Florence

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra szafa wnękowa niestety sporo kosztuje, ale o wycenę najlepiej spytać w firmie, która takie szafy robi. Bo cena zależy od wielu czynników.
Powrót do góry
Madi

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto spytać kilka firm o wycenę, bo czasami różnica może sięgać nawet kilku tysięcy. Ale taką porządną szafę warto sobie kupić. Mi od dawna marzyła się biała szafa przesówna z lustrem, taka żeby zmieściły mi się wszystkie rzeczy, które dotychczas upychałam po kątach. Dodatkowo duże lustro powiększa mi optycznie w sumie niewielką sypialnię, a ja mam miejsce, gdzie mogę się cała przejrzeć Smile No i ogromna zaleta mojej szafy - nie kosztowała nie wiadomo ile - kupiłam ją przez internet, w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
dianuska

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wlasnie taka przesuwna z lustrem zamowilismy sobie w salonie agata - o dokladnie ten model https://www.agatameble.pl/meble/szafy/przesuwne/szafa-przesuwna-moita-0k92 - mega praktyczna opcja, bo w sypialni sluzy od razu jako garderoba wiec oszczedza miejsce Smile
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu też takie szafy z lustrem widziałam https://promykmeble.pl/c/szafy/szafy-z-lustrem/. Faktycznie to chyba najlepsza opcja. Przesuwny system otwierania pozwala oszczędzić miejsce. A lustro to zawsze przydatna rzecz.
Powrót do góry
Marylin

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Florence napisał:
Dobra szafa wnękowa niestety sporo kosztuje, ale o wycenę najlepiej spytać w firmie, która takie szafy robi. Bo cena zależy od wielu czynników.

Pełna zgoda. Za jakość i funkcjonalność takiej szafy sporo się płaci.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No brawo, pełny wybór!
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ciężko było stacjonarnie znaleźć ładną szafę... Ale znalazłam na https://www.marmex.pl/szafy-do-przedpokoju/ dokładnie taki model o jakim od dawna marzyłam! Zamówiłam ją więc z sieci, chociaż były to moje pierwsze zakupy mebli online. No i jestem bardzo zadowolona Very Happy Wreszcie mam porządną, przesuwną szafę, w której wszystko pomieszczę!
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiałam się kiedyś gdzie wstawić szafy narożne. Posiadam bowiem dość niewielkie wnętrze i takie rozwiązanie pomogłoby mi w optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Ostatecznie zdecydowałam się na szafę narożną w sypialni. Mam wrażenie, że optycznie zwiększyła pokój, a ja mam więcej miejsca na schowanie wszystkich rzeczy. Smile
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym się sugerowaliście wybierając szafę do pokoju Waszego dziecka? Czytałam ostatnio na stronie https://www.moja-ostroleka.pl/art/1558161525/szafa-dopasowana-do-potrzeb-dziecka-czym-sie-kierowac-przy-wyborze, że taka szafa powinna być dopasowana do potrzeb dziecka. W artykule jest wyjaśnione, czym powinno się sugerować przy wyborze takiej szafy. Jeśli jesteście więc przed takimi zakupami, to polecam się z tym zapoznać.
Powrót do góry
pepok

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też nie dawno kupiłam nową szafę, która fajnie wypełniła wnętrze jednak mam tyle ciuchów, że potrzebny mi jeszcze satynowy wieszak do ubrań konkretnie taki kolor musi byc bo bedzie pasowac idealnie do koloru scian i reszty dodatkow wiecie gdzie mozna taki zamówić?
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nowa szafa do przedpokoju wygląda niesamowicie. Udało się znaleźć szafę na promocji, która w dodatku spełniała wszystkie moje wymagania. Super Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zamiast szafy stworzyłam sobie mała garderobę w sypialni. To wcale nie jest takie trudne, trzeba tylko kupić rożnego rodzaju akcesoria takie jak wieszaki, systemy przesuwne czy kosze na bieliznę. To wszystko kupiłam w dobrej cenie w GTV. 2 dni pracy i gaderoba gotowa Smile
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafa musi być naprawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: