FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak nie czuć uzależnienia od narkotyków?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szoka5

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 1:00 pm    Temat postu: Jak nie czuć uzależnienia od narkotyków? Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś z was kiedyś słyszał o osobie, która przechodzi odwyk narkotykowy? Z tego co wiem, jest to bardzo skuteczna metoda na oczyszczenie organizmu z toksyn, poza tym jest to bardzo praktyczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam podobny przypadek w rodzinie. Jeśli to dziecko lub osoba młoda to najlepiej wysłać go do takiego ośrodka leczenia uzależnień jak na przykład http://terapia-totu.pl/. Myślę, że to będzie najrozsądniejsza opcja. Każdemu uzależnionemu trzeba próbować pomóc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoże także kontakt z psychologiem. Moim zdaniem rozmowa ze specjalistą to też podstawa. Ja akurat od siebie mogę polecić klinikę PsychoMedic bo mają bardzo dobrych specjalistów. Dodatkowo zajmują się też diagnozowaniem autyzmu http://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera . Jeśli zauważymy,że z naszym dzieckiem dzieje się coś złego lepiej od razu się tam wybrać.
Powrót do góry
gregorekrk

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie problem z narkotykami to skontaktujcie się z odwyk kraków, a na pewno pomogą Wam wyjść z takich problemów. Można wiele krzywdy sobie zrobić przez takie uzależnienie, więc warto od razu reagować.
Powrót do góry
greta544

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku uzależnienia od narkotyków, odwyk to jedyny ratunek. Nie ma co się łudzić, że poradzimy sobie z tym problemem sami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agunia

PostWysłany: Wto Sty 01, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat uzależnień jest wszechobecny i niestety dosięgnął i mojej rodziny:( Gdy się pobieraliśmy , mój mąż był zupełnie innym człowiekiem. Zniszczyły go nerwy i wieczorne piwko, które przerodziło się w ciągoty do butelki. Znalazłam w sieci Ranking ośrodków terapii, ale wciąż nie wiem, na który się zdecydować w okolicach Poznania. Polecicie coś sprawdzonego?
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012 napisał:
Pomoże także kontakt z psychologiem. Moim zdaniem rozmowa ze specjalistą to też podstawa. Ja akurat od siebie mogę polecić klinikę PsychoMedic bo mają bardzo dobrych specjalistów. Dodatkowo zajmują się też diagnozowaniem autyzmu http://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera . Jeśli zauważymy,że z naszym dzieckiem dzieje się coś złego lepiej od razu się tam wybrać.

Popieram. Są bardzo dobrzy w tym co robią i cieszą się naprawdę dobrymi opiniami. Można się do nich rejestrować przez Internet tak samo jak można się zapisać na konsultacje online - warto sobie o tym dokładnie poczytać bo moim zdaniem to wygodne i korzystne rozwiązanie.
Powrót do góry
Jeronim22

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie znam takich przypadków.

__

długopis Parker
Powrót do góry
Lusie2

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzaleznienie od narkotyków jest niezwykle niebezpieczne dla organizmu. Odpowiednia terapia moze pomoc. W prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie z pewnoscia pomogą http://medox.org.pl/
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są ośrodki terapii, jeśli ktoś cierpi na jakieś uzależnienie to koniecznie powinien podjąć leczenie. Widziałam po moim kuzynie, dopiero jak poszedł do ośrodka - https://leczenieuzaleznien.com/osrodek/ to wszystko się poprawiło
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z alkoholizmem mierzę się od lat w mojej rodzinie. Brat już nie pije, ale alkoholikiem się jest przez całe życie. Terapia dla alkoholików to czasem konieczność, ale trzeba w końcu po nią sięgnąć. Z mojego punktu widzenia mogę powiedzieć, że dobry ośrodek to Wiosenna Brat leczył się miesiąc, a my jako rodzina uczestniczymy do dziś w spotkaniach
Powrót do góry
olgazzz

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka z uzależnieniem bez właściwego wsparcia jest prawie niemożliwa, koieczna jest psychoterapia kraków; niektóre ośrodki leczenia uzależnień mają ją w swojej ofercie.
Powrót do góry
IwonaU

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że pierwszy krok jaki powinna poczynić osoba uzależniona to chcieć udać się na terapię. Następnie bardzo dobrym wyborem jest skierowanie do ośrodka leczenia uzależnień https://detoksfenix.pl/ gdzie jest się pod specjalistyczną opieką.
Powrót do góry
konwent

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie też o działaniu suszu cbd. Można juz teraz na lgalu kupić w sklepie konopne chmury online. Cbd nie jest narkotykiem, ale taka 'bezpieczną alternatywą' dla mózgu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: