FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O serwisie www.konferencje.com
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil333321

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju na medycynę estetyczną chodzi bardzo dużo bardzo mądrych ludzi.
olgazzz

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio wkręciłam się w medycynę estetyczną i tak się zastanawiam co zamówić: xela rederm czy mesofiller? jak myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fala99

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi po głowie chodzi kilka zabiegów medycyny estetycznej i szukam odpowiedniej kliniki, która się tym zajmie. Na ten moment bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie klinika medycyny estetycznej http://medicalaser.pl która znajduje się w Mosinie pod Poznaniem. Bardzo dobry kontakt - widać, że znają się na rzeczy, a nie próbują na coś naciągnąć. W ofercie mają terapię wysokogatunkowym osoczem bogatopłytkowym, laseroterapia fotona 4d i wiele innych zabiegów, które przynoszą widoczne efekty, a są bezpieczne.
Powrót do góry
hhikolkata

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 11:16 am    Temat postu: hhikolkata Odpowiedz z cytatem

The Taj Mahal Palace is a 21 years of age working in the Colaba district of Mumbai. Business hotels in Kolkata It has 560 rooms and 44 suites which are structured remembering the flavor of the present voyagers.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie medycyny estetycznej to mam małe doświadczenie bo prowadzę teraz taki gabinet, od dystrybutora https://shar-pol.pl/ wykupiłam dobre lasery kosmetyczne, fajnie się sprawdzają w zabiegach. Oferują też lasery dla chirurgii, u mnie niedawno wykonywałam usunięcie przebarwień po lecie mojej znajomej i efekt jest świetny.
Powrót do góry
FrankJScott

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 6:12 pm    Temat postu: I love this topic, so thank you for the effort! Odpowiedz z cytatem

Love this article Smile I suggest useful sites such as this article, this blog and this source, not to mention this url and this website. Also worth checking out are blogs such as this website, this url and this resource, not to mention this resource and this website and this url, this info and this source, not to mention this resource and this blog. Check out this url, this forum and this forum, not to mention this info and this blog alongside sites like this blog, this source and this site, not to mention this source and this website and finally this article, this resource and this website as well as this page and this blog. Don't forget this website, this forum and this website, not to mention this url and this site alongside forums like this forum, this site and this page. Moreover there's this website and this forum and finally this blog, this resource and this resource. Moreover this page and this info are good too!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O serwisie www.konferencje.com Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: