FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dbanie o zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzkaowa

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam uważam, że przede wszystkim się ruszać, usuąć cukier z diety i nie jeść fast foodów i będzie cżłowiek się o wiele lepiej czuł
Kama76

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda dobra dieta, aktywność fizyczna to podstawa ale i także regularne badanie naszego stanu zdrowia. Ostatnio zastanawiam się nad diagnostyką wzroku u nich https://www.mavit.pl/zakres-uslug/okulistyka/badania-diagnostyczne/ dawno nie badałam oczu a jednak wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agata39

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, dieta i aktywność to połowa sukcesu, ale u mnie zdrowie to przede wszystkim chodzenie regularnie do ginekologa, wszystko przez zmiany w nabłonku spowodowane przez wirusa hpv, żel papilocare jeszcze stosuję , bo ginekolog mi powiedziała, ze moze on nawet wyeliminować wirusa całkowicie
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o kręgosłupie jak i o piętach, ponieważ nie zawsze o to dbamy, ostrogi piętowe, które mnie ostatnio chwyciły były straszne, ale dzięki ortopedzie http://znanyortopeda.pl/ udało mi się wyleczyć ten ból
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca przy komputerze bardzo bardzo źle wplywa na wzrok. Ja ostatnio przebadalam sie u doktora Hanarza (przyjmuje w oko akcent w krakowie) no i muszę zacząć nosić okulary.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: