FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sprzątanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minister59

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 11:56 am    Temat postu: sprzątanie Odpowiedz z cytatem

cześć. Mieszkam w Krakowie, od jakiegoś czasu mieszkam sam ze względu na rozwód, a co za tym idzie nie mam kiedy nawet posprzatać mieszania ze względu na to, że praktycznie ciągle siedzę w pracy. Poszukuję jakiejś firmy sprzątającej? Możecie kogoś polecic? znalazłem https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan co myslicie?

Ostatnio zmieniony przez minister59 dnia Czw Sie 02, 2018 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co czujesz Smile jeżeli potrzebujesz szybkiej pomocy w usługach sprzątających to polecam Ci twórców tego bloga https://eclear.pl/blog/firmy-sprzatajace-biura-powody-dla-ktorych-warto-nawiazac-wspolprace/ Jest to firma sprzątająca która swoje usługi sprzątające świadczy od wielu lat. Mają duże doswiadczenie w tym fachu i na pewno się przydadzą.
Powrót do góry
hajer

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej zwolnić się godzinę prędzej z pracy i posprzątać samemu ?
Powrót do góry
Romcioo54

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ktoś nie lubi sprzątać to wiadomo, że woli zatrudnić kogoś do tego. Ja natomiast zainwestowałem w robota, który sprząta za mnie. Na stronie https://superrobot.com.pl/ możecie sprawdzić sobie co to za roboty.
Powrót do góry
Doll

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy. Mój mąż ma umowę B2B i za godzinę pracy firma płaci mu 65 złotych. Firmy sprzątające biorą 15-30 złotych za godzinę, a oferują kompleksowe sprzątanie własnymi środkami czyszczącymi, czyli nie musisz się martwić, że czegoś nie masz. Sami w godzinę tak nie wysprzątamy, utrata godziny pracy wyjdzie drożej, niżby trzeba było zapłacić firmie sprzątającej.
halinkaza

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba wolałabym bardziej zatrudnić jakąś panią /znajomą która potrzebuje dorobić Smile
wisniewska_lila

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprzątaniu pomagają dobrej jakości środki czystości oraz środki zapachowe.
Powrót do góry
sunem

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli kogoś stać, to czemu nie? Ja jednak nie lubię przepłacać. Ostatnio kupiłem sobie na https://sklepclean.pl/ dobrej jakości przybory do sprzątania. Kilka minut i już się ma porządek w domu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bambek

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprzątanie co prawda lubię, ale zawsze szukam rozwiązań, które ułatwiają mi ten proces. Ostatnio gdzieś w internecie czytałem o czymś takim jak vroom czyli odkurzaczu centralnym podobno coraz więcej osób się na to rozwiązanie decyduje i warto. Wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się znaleźć informacje na ten temat znalazłem tutaj wiele przydatnych rzeczy!
https://artistroom.pl/blog/wpis/dawanda
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy używaliście kiedyś do sprzątania środków marki Zielko? Ja zamówiłam je sobie na stronie https://ladniepachnie.pl/pl/producer/Zielko/92 i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona Wink Środki mają bardzo ładny zapach i porządki z nimi to czysta przyjemność Wink
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o profesjonalne mycie okien Warszawa to polecam portal sprzatamy.com.pl tam wybierzesz swój pakiet i w bardzo łatwy sposób dostosujesz ofertę do siebie.
Powrót do góry
lumateusz

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprzątać regularnie, jak nie ma zaległości i syfu w mieszkaniu to sprzątanie w weekend zajmuje bardzo mało czasu
Powrót do góry
mimnors

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a czy znacie może jakaś dobra i sprawdzoną firme zajmującą się sprzątaniem biur w Bydgoszczy?
olekk_5

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do mycia okien? Na stronie https://winshop.pl znajdziesz ogromny wybór sprzętu niezbędnego podczas mycia. Oferują zarówno profesjonalne, jak i podstawowe ściągaczki oraz myjki. Znajdziesz u ich także kije teleskopowe i szczotki do mycia wodą demineralizowaną, a także inne narzędzia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: