FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biuro rachunkowe czy księgowość online?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czyzoo

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 4:12 pm    Temat postu: biuro rachunkowe czy księgowość online? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Jeżeli interesuje Cię obsługa biura i dedykowana księgowa ale chcesz to w cenie księgowości online z całą wygodna obsługą online to sprawdź tę ofertę https://kpir50.pl/
pejka

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z usług online nigdy nie korzystałam, nie bardzo mam zaufanie. W naszej firmie księgowością zajmuje się biuro rachunkowe MDA CONSULTING z Katowic które serdecznie polecam. Mają konkurencyjne ceny i świetnie znają się na rzeczy. Nigdy nie było zastrzeżeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilian

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług biura rachunkowego, głównie dlatego, że zawsze mogę liczyć na bezpłatne konsultacje u księgowej w różnych sprawach dotyczących mojego biznesu. A nie ma to jak pojechać i normalnie porozmawiać.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem i jedno i drugie rozwiązanie może być w porządku, jeśli tylko wybierze się odpowiednie firmy do współpracy. Jeśli szukalibyście kogoś do prowadzenia księgowości w Radomiu, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić www.biurorachunkoweradom.com.pl. Biuro to obsłużyło już ponad 200 firm i ma 100% zadowolonych klientów, więc sądzę, że można im śmiało zaufać Smile
Powrót do góry
BeciaKorpo

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z biura rachunkowego i nie żałuję Smile Świetnie sobie radzi z księgowością mojej firmy, nie ma żadnych problemów. Jakby ktoś chciał skorzystać z dobrego biura księgowego w Poznaniu to zapraszam: Usługi księgowe Poznań
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujesz się na konkretne biuro online to dokładnie zapoznaj się z proponowanymi usługami . Od siebie odsyłam cię do biura https://www.podatkomat.pl/oferta/ksiegowosc/ksiegowosc-pelna/ .Oferują swoje usługi w prowadzeniu księgowości pełnej lub uproszczonej. Mają wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie wymagane przez prawo uprawnienia .
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że księgowością zająć się powinni profesjonaliści. Jeśli poszukiwalibyście dobrego biura rachunkowego, jest nim https://eido.pl/ - warto skorzystać z jego usług i wiem co mówię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamaru

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam większe zaufanie do kontaktów bezpośrednich, więc pewnie wybrałbym stacjonarne biuro rachunkowe.
IwonaU

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie za bardzo widzę różnicę pomiędzy tymi dwiema podmiotami. Chociaż kojarzę, że w firmach i biurach rachunkowych z powodzeniem używa się oprogramowanie https://www.connecto.pl/cennik-optima/ które z pewnością ułatwia pracę biurową.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak dużą mamy firmę.
Powrót do góry
Majkel12

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam korzystanie z kancelarii doradztwa podatkowego steuerberater polen. Warto zlecać sprawy, o których nie ma się większego pojęcia. Jeszcze się nie zawiodłem, a buchhaltung polen mają dobre ceny.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzicie dużą firmę, gdzie księgowość ma pełne ręce roboty to warto zapoznać się również z nowoczesnym systemem, które w znaczący sposób wspomoże ten dział firmy, a mianowicie http://elementia.pl U nas zanim zdecydowaliśmy się na jego zakup chaos na koniec miesiąca rozliczeniowego był zawsze bardzo duży. Na szczęście teraz wiele dodatkowego czasu zostaje ponieważ nie trzeba już ręcznie wpisywać wszystkich danych, a wystarczy faktury i rachunki zeskanować i same znajdą się w systemie. Dzięki wielkie twórcom, że na to wpadli.
Powrót do góry
olekk_5

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro http://taxbox.com.pl/ oferuje usługi specjalisty do spraw płac, doradztwo finansowe i podatkowe, jak również pełną księgowość dla firm. Działają na terenie Warszawy i Piaseczna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: