FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
co na ból pleców?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konopne24

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 3:16 pm    Temat postu: co na ból pleców? Odpowiedz z cytatem

Cześć,

dośc mocno po siłowni bolą mnie plecy ale także inne mięśnie. Słyszałem, że maść chłodząca z konopi medicprogress jest dobra na tego typu schorzenia. Czy korzystaliście z konopnych produktów? Działają?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okon

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto spróbować Voltaren Max . Tutaj https://www.apteka-oliwna.pl/voltaren-max-zel-50g sobie można o nim poczytać. Ma wiele zastosowań. Między innymi właśnie łagodzi bóle pleców. Myślę jednak, że to taka doraźna pomoc. Trzeba bowiem skonsultować się ze specjalistą, żeby znaleźć przyczynę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
solia

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi na ból pleców bardzo pomagają maści rozgrzewające
Powrót do góry
Mendi

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie, że polecacie sprawdzone przez Was rozwiązania.
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli doskwiera Wam bol plecow to na Waszym miejscu skontaktowalabym sie z dobrym ortopedą i umowila na rehabilitację. Jesli jestescie z okolic Krakowa to polecam rejestrację online przez tą stronę https://www.rehabilitacje.org/ - rejestrowanie sie tutaj jest szybkie i wygodne. W Krakowie mają dobrych lekarzy, na pewno pomogą
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: