FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przewodnik wycieczki Poznań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poznan.przewodnik

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 1:19 pm    Temat postu: Przewodnik wycieczki Poznań Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sposobu na tanie zwiedzanie Poznania zapraszam serdecznie!
Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Poznaniu. Skończyłem politologię, zajmuję się zawodowo dziennikarstwem i organizowanem wycieczek po Poznaniu i wielkopolsce. Zapraszam na wycieczkę po mieście szczególnym, w którym zaczęła się historia naszego kraju i polskiej tradycji. Poznański Stary Rynek to piękne miejsce, Ratusz klejnot renesansu, a Fara cud architektoniczny baroku. Pełna pamiętających dawne czasy, reprezentacyjnych budowli jest dzielnica cesarska z Placem im. Adama Mickiewicza i Zamkiem Cesarskim.
Stolica Wielkopolski to także historia współczesna oraz miejsce, gdzie biznes wraz z kulturą wzajemnie się przenikają czego dobrym przykładem jest Stary Browar.
Bardzo lubię opowiadać o Poznaniu wszystkim przyjezdnym. Robię to z pasją i całkowitym zaangażowaniem. Uwielbiam miasto w którym mieszkam, bo naprawdę jest cudowne.
Prowadzę także wycieczki na Szlak Piastowski i po Wielkopolsce. Dobrze znam Warszawę, Kraków czy Zakopane, gdzie bywam tam jako pilot wycieczek. Zapraszam do zwiedzenia Poznania lub wspólnej wycieczki po Polsce. Jeśli są państwo zainteresowani proszę kontaktować się zapraszam na stronę internetową.
adam223ee

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak się wybieram do większego miasta to korzystam z przewodnika
Ajlar

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz bardziej popularne są audioprzewodnik. W Poznaniu mozna skorzystac z tego urządzenia podczas zwiedzania Bramy Poznania. Taki przewodnik daje możliwość zwiedzania nie ograniczonego czasem. Na spokojnie można oglądać ekspozycję słuchając ścieżek dźwiękowych wgranych w urządzeniu do zwiedzania. Audioprzewodniki oferuje firma Movitech. Maja na koncie wiele udanych realizacji dla wieli turystycznych miejsc w Polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymon66555

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem w jednym mieście wojewódzkim w Polsce i przewodnika w ogóle nie było.Miasta zdradzał nie będę.
Radilka

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zawsze jak odwiedzamy jakieś miasto warto sprawdzić sobie na ofertę przewodników. W końcu możemy wówczas dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, których sami byśmy nie pozyskali.
kamyl87

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Szukam fajnej i niedrogiej firmy transportowej , interesuje mnie transport ludzi , nie rzeczy. Trafiłam na firmę http://www.bus-transport.eu/ wydaje mi się że korzystam z ich usług. Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy? Macie jakieś doświadczenia z firmami transportowymi ? Wyjeżdżamy z całym zespołem pracowniczym na tydzień nad morze taki bus to będzie dla nas bardzo duże ułatwienie i nie będziemy musieli wydawać pieniędzy osobno na paliwo:p
Powrót do góry
Petro1

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo możecie jeszcze polecić?
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że naprawdę warto skorzystać z usług takiego przewodnika?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: