FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
urlop
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas urlopu , zachęcam do odwiedzenia https://samocentrum.com/ . Miejsce w którym znajdziecie wiele atrakcji, powiem więcej sami możecie też coś zorganizować. Kocham takie kretaywne przestrzenie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MariaFog90

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy z mężem jechać nad morze. Problem jest nasze dziecko, które nie lubi jak ją razi, a 5 godzin jazdy pod słońce może być kłopotliwe Razz Czy w takim razie folia przeciwsłoneczna będzie skuteczna? Jak ona działa? Doradzi mi ktoś?
Powrót do góry
kolka0

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez watpienia, jedne z piekniejszych wakacji przezyjesz podczas wakacje w gruzji! To piekne miejsce, wspalanioa kultura i cudowne jedzenie, wiec warto sie zastanowic nad taka opcja Smile Smile
Powrót do góry
NatanIksDe

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam rodziców, którzy wymagają opieki, więc wybieram krótsze dystanse i lokalny wypoczynek. W kraju jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia. Mamy góry i morze, jurę, jeziora. Jest pięknie.
katerowata

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele stronek z atrakcjami. Teraz na androidzie można znaleźć nawet aplikację, która nas lokalizuje i pokazuje co jest w pobliżu.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam te https://grand-house.pl/aktualnosci/5-powodow-dla-ktorych-warto-odwiedzic-mogilany/ pokoje do wynajęcia w Mogilanach obok Krakowa. Super baza wypadowa na wypoczynek w Krakowie własnie
galeon

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał odrobiny egzotyki i oferty wycieczek do np. Azji, Ameryki Południowej etc., to ja polecam skorzystanie z oferty biura http://ctpoland.com.pl/ . Mają świetne opinie, zresztą moi znajomi byli z nimi w Tajlandii i też mi polecali. Wszystko jest zaplanowane od A do Z.
Powrót do góry
Majkel12

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku wysyłamy dzieci na windsurfing obozy dla dzieci, a sami ruszamy na mazury trochę poodpoczywać.
Powrót do góry
vikivika

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Polska to albo Mazury, morze albo góry - to najpiękniejsze rejony w naszym kraju. Jestem teraz w górach na majówce i jestem bardzo zadowolona tylko pogoda średnio rozpieszcza.
E-Mangas87

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieramy się z mężem na wakacje do niewielkiego miasta pod Poznaniem - blisko dworca, śliczne widoki, spokój i cisza... czego chcieć więcej? Wybraliśmy śliczny, nowoczesny pensjonat do spania (Noclegi Szamotuły) i już nie możemy się doczekać wspólnych chwil Smile
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się od dawna podróż w jakiś egzotyczny kierunek - może Azja albo Ameryka Południowa? Nie mogę się zdecydować, a też szukam biura podróży, bo na własną rękę nie chcę nic organizować. Jedno znalazłem http://ctpoland.com.pl/ i ofertę mają bardzo ciekawą. A Wy gdzie byliście na egzotycznych wakacjach? Z jakimś konkretnym biurem podróży?
Powrót do góry
Derea

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urlop trzeba dokładnie zaplanować żeby mieć pewność, że wszystko się uda. Ja zawsze spokojnie wszystko sobie zapisuję - miejsca które chcę odwiedzić itd.
RafalM

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jeśli chcemy ciekawie spędzić urlop to polecam wybrać się do Indonezji z firmą Dua Benua, która organizuje wyjazdy dopasowane do potrzeb klienta. Ja byłem tam już drugi raz i najbardziej przypadło mi do gustu jezioro toba , fantastyczne miejsce na tle wulkanu robi naprawdę super wrażenie.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na wakacje oczywiście można mieć mnóstwo. Moim zdaniem warto czasem pomyśleć tez nad wypoczynkiem w kraju. Bardzo fajna jest na przykład puszcza białowieska - byliście może?
Macie tutaj fajne noclegi http://ujasiaimalgosi.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: