FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pluskwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
subdo1978

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 11:59 am    Temat postu: Pluskwy Odpowiedz z cytatem

Hej a wiec u rodziny mojego chlopaka tzn. jego matki w domu sa pluskwy. Były robione tam rożnego rodzaje dezynfekcje itp ale to nic nie daje. Czesto jego bracia jak i sama mama do nas przychodzi. Początkowo obawiałam się ze mogą mi przynieśc to obrzydlistwo do domu. No ale miesiac, dwa nic nie bylo zadnych ugryzien itp. ostatnio w pokoju znalazlam jednego robaka ( na 99 % pluskwa bo moj chłopak widzial te robale jak wygladaja u swojej mamy poniewaz byl pomoc sie tego pozbyc) weszlam a robal krecil sie obok glowy chlopaka i mojej corki jak spali. Zlapalismy go i spuściliśmy w kiblu. Oczywiscie przetrzepaliśmy cale luzko. następnego dnia cale mieszkanie zakamarki odkurzyliśmy i umyslismy. na wszelki wypadek ez popsikaliśmy w tym pokoju jakis spray na tegi typu owady. na chwile obecna nie znaleslismy nic. a tez rowniez nic nas nie gryzie itp. Niestety mam obsesje ciagle sprawdzam posciel ogladam siebie i coreczke czy nie jest pogryziona itp. I oczywiscie obwiniam mojego chlopaka bo to przez jego rodzine to sie tam pojawilo w ten sam dzien co znalazlam to cholerstwo jego brat byl u nas i bawil sie w tym pokoju z nasza corka. Jak myslicie czy mogl po prostu przenies na ubraniu jedna sztuke ktora wylazla i akurat wtedy ja zniszczyliśmy??? myslicie ze mogla gdzies zlozyc jaja ??? w ciagu tych kilku godzin. Jestem tak przewrażliwiona na tym punkcie. Do tego jest to moze i glupi ale czesty powod kłótni z chlopakiem ciagle czytam o tym w necie. Gdzie i kiedy one sie rozmnazaja jak atakuja itp ale ciagle mam niedosyt informacji
apert

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby pozbyć się pluskiew warto zadzwonić do firmy https://bios.net.pl/ i poprosić o pomoc, korzystałam z ich usług i jestem zadowolona, pomogli w krótkim czasie i robactwo nie wraca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: