FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dom ekologiczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
henryknid

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele solarne u mnie już od kilku lat błyszczą dobrym przykładem
Daria66

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ludzi, którzy mimo długotrwałych poszukiwań wymarzonego projektu, nie mogli takiego znaleźć. Zdecydowali się oni na zamówienie indywidualnego projektu. Było to trochę droższe, ale dzięki temu mieli dokładnie to, co chcieli. Jeśli interesuje was taka opcja to na stronie http://www.archdesign.pl/projekty_indywidualne/orientacyjne_koszty możecie poczytać więcej o kosztach. Myślę, że w waszym przypadku warto to rozważyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzep

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ostatnio zacząłem kłaść spory nacisk na ekologie, zacząłem zauważać, że jest to dobre zarówno dla planety jak mi mojego portfela. Doradzi mi ktoś z was proszę, jacy są najlepsi dostawcy energii? Zależy mi na cenie i jakości obsługi klienta
Powrót do góry
tuitamm

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poszytać trochę na tej stronie https://rodzinaeko.pl/dla-rodziny a poznacie wiele rozwiązań na ekologiczne zycie. Na ten stronie takze mozna zakupic ekologiczne produkty nie tylko zywnosc, ale takze kosmetyki i art. wyposazenia wnetrz.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekologiczny dom to na pewno panele fotowoltaiczne. U nas mamy zainstalowane od oze-biomar i jestesmy z nich bardzo zadowoleni
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim ekologicznym domu warto pomyśleć o korzystaniu z odnawialnych źródeł energii. Temat fotowoltaiki już od jakiegoś czasu znacznie zyskuje na popularność, co można zauważyć po ilości przybywających paneli słonecznych na budynkach. Można w ten sposób zaoszczędzić na grzaniu wody czy domu, energia elektryczna też jest wtedy znacznie tańsza. Wiele cennych informacji na ten ten temat znajdziesz tutaj https://suntrack.pl/blog/fotowoltaika . Z tego co mi wiadomo wiele gmin oferuje dotacje na ten cel, więc warto zainteresować się tematem.
Powrót do góry
Graża

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obok paneli słonecznych koniecznie powinny pojawić się też w każdym ekologicznym i nowoczesnym domu panele fotowoltaiczne. a co jeszcze powinno znaleźć się w takim domu, sprawdź tutaj https://to.com.pl/nowoczesny-dom-co-powinien-zawierac/ar/c9-14166117 Ja na razie mam tylko panele słoneczne, ale na tym na pewno nie koniec.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu jadąc przez Niemcy zauważyłam, że tam panele solarne i fotowoltaiczne to podstawa. Nie wiem więc, skąd sie biorą pytania, czy to się opłaca. Jeśli Niemcom sie opłaca, to chyba i nam może. Tylko, że nam jest trochę trudniej w to zainwestować. Polak ma nieco mniejsze dochody niestety. Na szczęscie istnieją dopłaty przy fotowoltaice. Ważne, by od samego początku zainwestować w porządne urządzenia, łącznie z monitoringiem instalacji fotowoltaicznej https://www.hewalex.pl/porady-i-wiedza/fotowoltaika/monitoring-instalacji-fotowoltaicznej.html .
Powrót do góry
matrix

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak u was wyglada sprawa z dostawcami prądu? U nas mamy pulsar energia i w porownaniu ze znajomymi, to mamy naprawde spoko stawki
Powrót do góry
Beneq

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy nadchodzacych nieuchronnie podwyzkach pradu (w tym roku nie, ale pewnie za rok, max za dwa beda), to panele fotowoltaiczne instalacja jest naprawde dobra i uzasadniona ekonomicznie opcja. Decydujac sie na montaz PV, nawet na kredyt, zwraca sie ona juz po okolo 7 latach! A jeszcze rzad oglosil kilka dni temu doplate w wysokosci 5k do takich instalacji.
Powrót do góry
zuziek

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują cię ekologiczne rozwiązania w domu koniecznie zajrzyj na https://odnawialni.com.pl/ To portal poświęcony budownictwu, ogrzewaniu i wystrojowi wnętrz. Sama często tam zagladam - można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i wykorzystać je podczas budowy.
Powrót do góry
RafalM

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom ekologiczny to bardzo ważna sprawa, szczególnie ważne może być to dla rolników. Mój wujek zlecił firmie SunCrew zamontowanie fotowoltaiki, chce zainwestować w przyszłość i po pierwszym miesiącu użytkowania wyliczył sobie, że bardzo szybko mu się to zwróci. Ich ofertę można znaleźć na https://suncrew.pl/dla-rolnika/ - Polecam.
Powrót do góry
kapas

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, doradzi mi ktoś z was dobre rozwiązania jeżeli chodzi o ekologiczne patenty na prąd w domu? Z tego co wiem, to rynek energii jest aktualnie dość niestabilny, dlatego bardzo będę wdzięczny za porady w tym temacie. Za niedługo wprowadzam się do nowego domu dlatego jest mi to potrzebne
Powrót do góry
sauer.naomie

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś firmy, które zajmują się budową tego typu domów?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: