FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Monitoring

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajtek102

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 8:12 am    Temat postu: Monitoring Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać, jaki rodzaj kamery wybrać do nadzoru centrum konferencyjnego? Czy jest jakiś polecany typ? Sprawdzałem kamery cctv na stronie https://sklep-ecsystem.pl/, ale nie mogę się zdecydować Confused Jakieś rady?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się zastanawiać. Jeśli szukacie odpowiednich systemów monitoringu do Waszego domu, to powinniście postawić na sprawdzone rozwiązania. Takie zestawy jak https://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/zestawy-alarmowe.html mogą niesamowicie poprawić bezpieczeństwo całej rodziny. Miejcie to na uwadze.
Powrót do góry
Raczek88

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja serdecznie polecam montaż monitoringu Kraków - bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wyboru ciężko jest podjąć ostateczną decyzję zakupową. Natomiast ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś również rozważył modele bezprzewodowe IP, które przygotował producent JBPartner. Moim zdaniem wyróżniają się wysoką jakością wykonania, parametrami oraz łatwym montażem i zarządzaniem nimi za pomocą aplikacji na telefon bądź komputer. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o wersji KZ13, której kąt widzenia to 110° oraz zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP66 i żeby utrzymać widoczność w całkowitej ciemności to wykorzystano w nich 6 diod HIGH POWER IR.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy stosujecie monitoring w Waszych samochodach? Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem kamerki samochodowej, bo słyszałam, że to bardzo przydatny i praktyczny gadżet. A z tego, co widziałam na stronie https://smartcams.pl/32-kamerki-do-samochodu, to cena takich kamerek bardzo spadła i nie kosztują one już tak dużo, jak kiedyś Smile Jak sądzicie, warto zainwestować w tak sprzęt?
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się może jaki jest koszt takiego monitoringu?
Powrót do góry
eswater

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 11:46 am    Temat postu: I want to Odpowiedz z cytatem

thank
lis32

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze od siebie polecam monitoring ahd oraz kamery cvi. A czy ktoś z was słyszał czym jest kamera ip?
nale21

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad monitoringiem, gdyż na mojej posesji doszło do włamania. Co możecie mi powiedzieć o https://marianopania.pl/wybieramy-najlepszy-monitoring-do-domu-lub-biura-na-co-zwrocic-uwage-podczas-zakupu/ ? Jest to ciekawy poradnik na temat jaki monitoring wybrać, więc bylbym wdzięczny za to jeśli coś od siebie dodacie. Z góry dziękuję wam za pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: