FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wolny czas

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 5:12 pm    Temat postu: Wolny czas Odpowiedz z cytatem

W wolnym czasie lubię robić różne rzeczy, bo tak naprawdę nie potrafię się nudzić. Raz na tydzień spotykam się ze znajomymi i mamy takie jedno ulubione swoje miejsce. Jest to The Roots Bar http://www.therootsbar.com/#section-gallery . Sami zobaczcie, jaki to klimatyczny lokal. A jakie wyszukane menu oferują. Serwują najlepsze koktajle w całej stolicy. Korzystają ze starych sprawdzonych receptur i czuć w smaku, że mają do tego spory talent.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fossil

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś niekoniecznie w Warszawie?
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wiecznie mam problem z tym, że wolnego czasu mi brakuje:/ Jak lepiej gospodarować czasem, aby obowiązki nie zajmowały mi go aż tyle? Praca, zakupy, sprawy urzędowe...zwariować można. Padnięty wracam do domu ok godz. 23. A rodzina tylko czeka aż wszystko dostanie pod nos....
Powrót do góry
Dariusz332323232

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja mam wolny czas to oglądam telewizor lub gram w gry komputerowe.Taki już jestem.
Rafał44

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię w weekend parę godzin pograć w gry, szczególnie kiedy pogoda nie do końca dopisuje. Jeżeli chodzi o ich wybór to tutaj śmiało mogę dla wielbicieli gier online polecić portal http://www.portalmmo.pl/ na którym znajdziecie mnóstwo propozycji, do tego rankingi oraz recenzje przygotowane przez twórców i wiele ciekawych tekstów z rynku gier.
Powrót do góry
RomanBal

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie czas wolny równa się tylko i wyłącznie z jedną rzeczą - czasem wolnym, który poświęcam na gry wideo. Od jakiegoś czasu jestem dumnym posiadaczem Nintendo Switch. To moja pierwsze konsola z tej stajni, więc pilnie śledzę wszelkie informacje na ten temat na https://www.nintendoswitch.pl/. A Wy lubicie grać w takie gry?
Powrót do góry
Sonof0

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że przy dziesiejszych możliwościach ciężko się nudzić... choć z drugiej strony fajnie jest się czasami móc ponudzić Wink
Daria66

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma niczego złego w takich grach. Dorośli uwielbia ją to robić, więc dlaczego dzieci nie mogą. Wydaje mi się, że kiedy jest weekend albo na tygodniu kiedy zadania są odrobione to można pozwolić dziecku na pogranie w takie gry. Jeżeli chcecie sprawdzić które gry są odpowiednie dla waszych dzieci to sprawdźcie portal https://play-it.pl/ Możecie tam więcej poczytać na temat gier. Sama czasami gram, więc nie widzę w tym nic złego.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka sprawdzonego miejsca na urlop to ja osobiście polecam Zajazd Jurajski w Podlesicach. Świetne miejsce idealnie nadające się na spędzenie czasu wolnego w ciszy i spokoju.
Powrót do góry
uważna

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, jestem próżniakiem i nie przeznaczam wolnego czasu na samorozwój, tylko na rozrywkę. Takie życie o wiele bardziej mi pasuje. Chciałabym również osiągnąć sukces w prosty sposób i myślę, że najlepiej się sprawdzą w tym przypadku klasyczne automaty z siódemkami - wierzę, że pewnego dnia los się do mnie uśmiechnie i wygram pokaźną sumę.
Powrót do góry
entru

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam w wolnym czasie gry komputerowe. Może większość ludzi krytykuje taki sposób spędzania wolnego czasu ale według mnie jest to naprawdę bardzo ciekawe i warto. Poczytajcie sobie na https://www.granika.pl/ o grach komputerowych siódemki to sami się przekonacie Smile
Powrót do góry
Maderdia

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ten lokal wygląda naprawdę ciekawie. Musze się tam kiedyś wybrać. Fajnie, że polecacie tego typu miejsca.
BogumilMagik

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolny czas lubię spędzać z ludźmi - najlepiej aktywnie; na rowerach, pływam, biegam w grupie biegowej. Lubię podróżować i poznawać nowe miejsca.
plavka

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio trochę poimprezowaliśmy bo byliśmy w Konecku w Venus PLanet na zabawie - https://www.youtube.com/watch?v=lBoJoCkQmQY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2UfoRLplTWpcynMLq8gnkzJqIG76M6jqwAfIKmnHcFZZohrEvDcsixpX4 ale moim zdaniem to warto tak od czasu do czasu się oderwać i pobawić i odstresować
Powrót do góry
kiszkaszka

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzicie na dodatkowe zajęcia?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: