FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
domki Czorsztyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
unikoripl

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 12:42 pm    Temat postu: domki Czorsztyn Odpowiedz z cytatem

Jak spędzić ferie? Atrakcyjne miejsce jakim są domki Czorsztyn z pewnością Cię zainteresuje. Zobacz!
Florence

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię noclegów w domkach. Rzadko się zdarza by były faktycznie fajne, zadbane - dla mnie to taka opcja dla studentów na tani wypad na wakacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Medika

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie nigdy nie miałam okazji być w Czorsztynie, a słyszałam, że to naprawdę magiczne miejsce. Mam nadzieje, że w najbliższą majówkę się tam wybiorę.
Madi

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czorsztyn jest super, polecam na majówkę czy urlop. I nie koniecznie musisz mieszkać w domkach. Jest tam wiele bardzo fajnych kwater.
Powrót do góry
Olka66

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam nigdy w Czorsztynie, zdecydowanie wolę bardziej gwarne miejsca. W tym roku na urlop jade do Kołobrzegu.
Powrót do góry
Syntia

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 4:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie, jeśli chodzi o prawdziwy wypoczynek to dla mnie musi to być w miejscu cichym wręcz ustronnym. Gwaru i hałasu mam na co dzień zbyt dużo i muszę od nich po prostu odpocząć. Generalnie to marzy mi się kupno takiego domku - http://www.domki-holenderskie.org/kategoria-produktu/angielskie-holenderskie/ i postawienie go, gdzieś na jakiejś mazurskiej wsi, gdzie nie ma komercji. Szukamy już od jakiegoś czasu jakiejś fajnej działki, ale to nie tak łatwo kupić ciekawą działkę w dobrej cenie. Choć w tym roku mamy juz 3 na oku, więc może wakacje spędzimy już we własnym domku Smile
Powrót do góry
Ahlinka

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domki letniskowe czy też całoroczne to super opcja na rodzinny wypad. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby domki były w złym stanie. Zawsze spotykam się z komfortowymi warunkami
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: