FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
garnitur xxl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxlmen

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:26 am    Temat postu: garnitur xxl Odpowiedz z cytatem

hej,

Czeka mnie sypozjum i wesele, w związku z tym potrzebny mi będzie nowy garnitur, czy jest jakiś sklep z odzieżą dla mężczyzn xxl, który uszyje mi go na miarę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kevin

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I generalnie to jest minus takiej wagi. Sam borykałem się z tym problemem i wiem, że nie jest łatwo wybrać coś dla puszystego pana. Dlatego polecam ćwiczenia i dietę Smile
magdaimagdalena

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 11:48 pm    Temat postu: Re: garnitur xxl Odpowiedz z cytatem

Ano, probelm w tym że ciężko znaleźć krój w takim rozmiarze... Mój mąż boryka się z takim problemem, dlatego sama szyję dla niego. Może pomogę w ten sposób, że polecę świetny sklep z tkaninami, z któego sama zamawiam: https://bawelna-tkaniny.pl/pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
remes

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nie ma problemu ze znalezieniem garnituru w większym rozmiarze. Na pewno uda Ci się kupić jakiś fajny model.
jedlińska

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobrych sklepach z garniturami nie powinno być z tym problemu, mogą przecież też dopasować pod miarę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: