FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wieczór kawalerski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek789

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 2:26 pm    Temat postu: Wieczór kawalerski Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś sprawdzone pomysły na udany wieczór kawalerski? Kumpel niedługo bierze ślub i musimy zorganizować mu jakieś niezapomniane pożegnanie z "wolnością" Very Happy Zastanawiam się nad miejscem zorganizowania wieczoru i ewentualnymi atrakcjami, które moglibyśmy zapewnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MałaBiedronka

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o wieczorach na sportowo oraz takich, które spędzane są w klubach. Wszystko zależy od tego co lubicie robić. Grunt to dopasować zabawę do upodobań i stylu życia. Domyślam się, że w żadnym z przypadków nie zabraknie alkoholu. Dlatego polecam wziąć wcześniej tabletki 2KC. Mój facet ma ten środek już przetestowany i działa naprawdę dobrze. Z resztą na YouTube na kanale 2KC znajduje się wiele ciekawych materiałów na temat działania tej linii produktów, więc też polecam obejrzeć, bo są bardzo ciekawe. Very Happy
Powrót do góry
ducklife

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thank for your writting! I have read through some similar topics! However, your article gave me a very special impression, unlike other articles. I hope you continue to have valuable articles like this or more to share with everyone!

happy wheels
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są jednak kawalerskie w klubach. I warto wybrać na taką imprezę naprawdę dobry klub jak na przykład New Orleans w Warszawie. To nie jakaś tam imprezownia tylko klub dla gentelmentów, z dobrymi alkoholami, profesjonalnymi tancerkami i klimatem świetnym
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej wybrała coś bardziej nietuzinkowego. Może na przykład przejażdżki sportowymi samochodami po torze wyścigowym? Myślę, że to mogłaby być dobra zabawa. Zajrzyj na stronę https://devil-cars.pl/ i zapoznaj się z ofertą.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak organizujecie kawalerskie w Łodzi, polecam paintball na wieczór kawalerski: https://poligonpaintball.pl/oferta/wieczory-kawalerskie/. Super impreza!
jedlińska

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomył z tym paint ballem, na pewno na męski wypad dobra rzecz.
Powrót do góry
paluch68

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wieczór kawalerski robiłem w https://bristolbusko.pl/
Na bogato i z przytupem Razz
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten klub New Orleans o którym ktoś tutaj wspominał to naprawdę sztos, byłem dwa tygodnie temu tam na kawalerskim i dawno się tak dobrze nie bawiłem. Mega klimat, świetna muza i od tancerek to wzroku się nie da odkleić
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczór kawalerski to bardzo wyjątkowa sprawa, trzeba to dobrze przemyśleć Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: