FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aann

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta, odchudzanie i cała dawka motywacji : ) http://klubodchudzania.pl/
Telus

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiam się nad tym aby przejść na dietę, jednak w moim przypadku z braku czasu na gotowanie musiałby to być jakiś dobry i sprawdzony catering dietetyczny. Może ktoś z was zna jakąś firmę w Warszawie która zajmuje się takimi dietami pudełkowymi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zrzucbrzuch

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sybilla napisał:
Jak mam być szczera, to drogo to wychodzi. Wolę sama sobie przygotowywać posiłki
No niestety catering wychodzi drogo dlatego lepiej sobie samemu gotować, dzięki diecie online mamy listę zakupów i gotowe menu na cały tydzień. Kiedyś liczyłem koszt jedzenia przy diecie 3400 kcal to niecałe 400 zł miesięcznie. Tutaj macie szczegółówe wyliczenia - https://zrzucbrzuch.com/2018/08/jaki-jest-miesieczny-koszt-diety-z/
iju

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że aby dobrze żyć (nie tylko się odchudzać) niezbędny jest ruch i dobra dieta. Jeżeli nie będzie któregoś z tych czynników - raczej nie mamy co liczyć na rezultaty.
Powrót do góry
Miarka

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta bywa niezwykle istotna i może mieć kolosalny wpływ na nasze samopoczucie. Dobrym przykładem będą przykładowo osoby borykające się z częstymi zaparciami. Gdy tylko zmienią nawyki żywieniowe, te zwykle zaczynają ustępować. O takiej diecie więcej można dowiedzieć się m.in. stąd: https://www.rmf.fm/magazyn/news,21411,dieta-na-zaparcia-czyli-jak-jesc-aby-czuc-sie-komfortowo.html.
Powrót do góry
IrekMood

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zna ktoś dobry catering dietetyczny w Krakowie, który uwzględnia problemy zdrowotne i nietolerancje? Chodzi mi o dietę bez glutenu i niedoczynność tarczycy. Ręce mi opadają przy codziennym przygotowaniu posiłków, kiedy jednocześnie trenuję i mam swoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Powrót do góry
arenata

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no hejka, czy ktos próbował plastrów na odchudzanie sliminazer?
Powrót do góry
owsianka91

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam dzisiaj sklep z prohormonami na https://eprohormony.pl/ i chyba zrobię tam zakupy. Myślę o zamówieniu odżywek białkowych i spalaczy tłuszczu. Do lata zostało niewiele czasu i dobrze byłoby w końcu wziąć się za siebie.
Powrót do góry
angelika22

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem żadna dieta nie zadziała. Trzeba zmienić sposób odżywiania się. Do tego koniecznie trzeba regularnie uprawiać jakieś sporty.
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, tego samego dowiedziałam się o doskonałej dietetyk Elżbiety Horba https://horba.dobrydietetyk.pl/ , bo jeśli chcesz naprawdę schudnąć to musisz działać kompleksowo i całkowicie zmienić sposób żywienia i to najlepiej na stałe
Powrót do góry
lipka75

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem wartą uwagi jest dieta warzywno owocowa, która oczyszcza organizm, a "efektem ubocznym" jest odchudzanie Smile Polecam zapoznać się z korzyściami stosowania diety warzywno owocowej.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy organizm jest inny, dlatego na pewno nie ma co za dużo eksperymentować z dietami. Chociaż przykładowo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z cateringu dietetycznego. Takie firmy doskonale wiedzą jak właściwie zadbać o poszczególne potrzeby danego klienta. Dla nich zdrowy tryb życia, przygotowanie pod to posiłków jest podstawą. Dlatego możecie przejrzeć sobie tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/lodz jakie w ogóle są najlepsze firmy cateringowe w poszczególnych rejonach.

Ostatnio zmieniony przez jjusti18 dnia Wto Cze 18, 2019 9:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co to konkretnie oznacza? Bo mam wrażenie, że dla każdego co innego.
Powrót do góry
rowerowaholandia

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również zastanawiam się nad dietą pudelkową. Szukam jakiegoś dobrego kateringu, gdzie będzie można dobierać sobie produkty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dzastinna

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że mieszkanie najlepiej urządzić samemu. Przy wspólnym malowaniu jest dużo zabawy, a że nie wyjdzie idealnie... Cóż... Nie musi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: