FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
restauracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arrek33

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 4:55 pm    Temat postu: restauracja Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonego hotelu w Gdańsku, nie mam zamiaru przepłacać za zakwaterowanie za pomocą booking.com itp. Znalazłem Restauracje Zacisze(http://zacisze.gda.pl/), która wydaje się trzymać odpowiedni poziom. Szykuje mi się całkiem ważne spotkanie biznesowe także będę wdzięczny osobom z Trójmiasta za opinie na temat tego miejsca, w szczególności jeśli ktoś korzystał z tamtejszej sali bankietowej.[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić restaurację która również mieście się w Gdańsku, a jest nią Restauracja Nad Potokiem - http://www.restauracjanadpotokiem.pl/ Jedzenie tam jest naprawdę rewelacyjne. Restauracja znajduje się w bliskim sąsiedztwie morza, ponieważ znajduje się w Jelitkowie.
Powrót do góry
zuzaa

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 3:27 pm    Temat postu: Kraków - mój kierunek! Odpowiedz z cytatem

Cześć, podłączę się, ponieważ jadę niedługo na tydzień do Krakowa i postanowiłam, że będę maksymalnie korzystać ze wszystkich atrakcji. Biorę ze sobą większą gotówkę i mam zamiar dobrze zjeść, pozwiedzać, ale i się pobawić. I tu mam problem, bo nie wiem, gdzie można się tam stołować. Czy Trattoria La Campana https://lacampana.pl/ jest warta odwiedzenia? A może polecacie jakiś inny lokal?
Powrót do góry
osskar26

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o restauracje to wszędzie ich pełno. Myśle, ze niejedna osoba ma swoją najlepszą.
___
http://posrednictwowizowe.jigsy.com/legalizacja
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kuchnia włoska to tylko restauracja Pianka. Lepszej pizzy nigdzie nie zjesz w stolicy. Dodatkowo wnętrze zachęca do dłuższego pobytu, jest tam naprawdę niepowtarzalny klimat, do którego na pewno wrócisz nie raz. Oprócz pizzy serwują także pyszne makarony. Myślę, że kucharz to Włoch, takie dobre jedzenie. Polecam.
Powrót do góry
kanii

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Laxmi123

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 11:16 am    Temat postu: restaurant Odpowiedz z cytatem

I am searching for Restaurant in Oman,is there best tasty food restaurant,if any one knows then you have to advice me,i am going to Oman city of Muscat,I am taking money but i don't know which restaurant is better for good food,if anyone knows means let me know someone..............
ISO 22000 Certification in Oman|ISO 9001 Certification in Bahrain
monikabert90

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was wybiera się do Wrocławia na cały dzień, to pewnie też by chciał wiedzieć, gdzie jest jakaś dobra Restauracja Wrocław na szczęście oferuje ich dość sporo. Jeśli jesteście wielbicielami tradycyjnej, staropolskiej kuchni, to na pewno przypadnie Wam do gustu jedzenie w Restauracji "Wrocławska" na ulicy Szewskiej 59. Polecam Smile
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio najbardziej smakuje jedzenie z https://staremetropolis.pl/ Very Happy Żona zabrała mnie do nich na kolację jak miałem urodziny. Nigdy wcześniej tam nie byłem, więc nie wiedziałem w sumie czego się spodziewać... A wyszedłem naprawdę zadowolony! Mają genialne dania, zarówno kuchni włoskiej jak i te z grilla. Na pewno będę chciał spróbować reszty dań, bo póki co jadłem pizzę Very Happy
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w necie napotkałam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - http://www.obiektywnemedia.pl .To nadzwyczaj wartościowy wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele doedukować. Sprawdźcie to sami a nie pożałujecie. Są tam również inne interesujące wpisy.
Powrót do góry
SOPHIE

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego tematu dowiedziałem się wielu przydatnych i pouczających informacji dla siebie i wziąłem kilka zaleceń, o których będę pamiętać
Powrót do góry
Marcin_Igielski

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a coś dobrego w Łodzi polecicie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: