FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Problemy z tarczycą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morowy

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 6:59 am    Temat postu: Problemy z tarczycą Odpowiedz z cytatem

Od zawsze miałam problemy z tarczycą, która rzutowała na cały mój stan zdrowia. Niestety, z biegiem czasu problem jedynie się pogłębiał. Niedawno zrobiłam kompleksowe badania i zdiagnozowano u mnie chorobę Hashimoto, z którą będę borykać się już do końca życia. Okazało się jednak, że można z tym żyć, a przy odpowiednim leczeniu wszystkie objawy ustąpiły. Bardzo pomogła mi również specjalna dieta choroba hashimoto, dzięki której wreszcie, po latach udało mi się sporo schudnąć.
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo mówi się o tym, że dieta jest ważna w chorobie Hashimoto. Same leki nie wystarczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez całe życie leczyłam się na niedoczynność tarczycy, która w wynikach badań oznacza się tym że poziom TSH jest za wysoki.Dawno jednak u endokrynologa nie byłam , przez brak czasu może, po prostu zaniedbałam swoje zdrowie. Ostatnio dość dziwnie się czułam, nie mogłam spćc po nocach, wiec coś mnie zmusiło do zrobienia badan TSH! Odebrałam wyniki a tam się okazało, że wynik był tak mały że laboratorium nie było w stanie oznaczyć tego TSH! czytałam na niskim THS https://wylecz.to/badania-laboratoryjne/niskie-tsh-co-oznacza-obnizone-tsh/ co mi grozi przy tak małej wartości tego wyniku?
Powrót do góry
laei

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to super pomysł!
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że jeśli ma się problemy z tarczycą i tą chorobę, to bardzo istotna jest specjalna, indywidualnie dobrana dieta hashimoto Wrocław oferuje ułożenie takiej diety między innymi w Gabinecie Świat Dietetyki. Sądzę, że warto się tam udać jak najszybciej, bo odpowiednie odżywianie się może bardzo osłabić objawy tej choroby, dzięki czemu będzie się żyło lepiej Smile Oczywiście można też samemu poczytać sobie w internecie na temat tego, co powinno się jeść, ale osobiście uważam, że pójście do specjalisty jest lepszym pomysłem Smile
Powrót do góry
malowana

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta przy problemach z tarczycą to podstawa. Wiem bo moja siostra choruje na niedoczynność. Musi uważać co je, dlatego u mnie w domu stawiamy na zdrowe odżywianie. W związku z tym często przeszukuję internet w celu znalezienia informacji o jakimś produkcie czy po prostu szukam przepisów. Ostatnio na stronie http://prasoweteksty.pl/cenne-wlasciwosci-kaszy-gryczanej/ natchnęłam się na ciekawe informacje o kaszy gryczanej. Wiedziałam, że jest zdrowa, ale że ma tak dużo witamin to nie.
Powrót do góry
marekjan

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jeśli uważacie, że możecie chorować na tarczyce, to zróbcie sobie badania TSH ( ok. 20 zł prywatnie ). Wtedy po prostu będziesz wszystko wiedzieć. Udaj się również do dobrego specjalisty. Ja chodzę do endokrynologa w Rudzie Śląskiej. Ja choruje na nadczynność już kilka dobrych lat. Da się z tym żyć Smile.
Powrót do góry
Marysia88

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już mowa o badaniach EKG, to warto wspomnieć o badaniu holterowskim. W przypadku tego badania trwa ono 24h i pozwala prześwietlić całodobową pracę serca. Tutaj warto wspomnieć o tym, że jest możliwe zamówienie holtera do domu przez usługę mobile Holter HELP lub mobileholter.
Powrót do góry
SuperTata7

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż za okropieństwo...
Powrót do góry
angela60

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak coś podejrzewamy to warto sobie zrobić pakiet tarczycowy https://diag.pl/sklep/kategoria/tarczyca/ w laboratorium diagnostyce, wtedy mamy przynajmniej pewność, ze wszystko jest ok albo jak wyniki nie beda w normie, to zawsze mozna jeszcze na konsultację lekarską się wybrać.
Powrót do góry
KajetanLeszy

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie mam problemu z tarczycą Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: