FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fotelik dla dziecka.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hedar

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotelik to jednak fotelik i uważam, że każdy rodzic, który podrózuje z dzieckiem autem powinien się w taki wyposazyć. Nie trzeba wydawać od razu dużych sum by kupić coś porządnego. My kupiliś,my CAMO z firmy Easy Go i mogę go polecić. Przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg. Praktyczne szerokie siedzisko, uchwyt na kubek, homologacja UE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
secun

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki fotelik to według mnie super sprawa Smile na pewno się sprawdzi
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zobacz ofertę jeszcze sklepu Smile. Wiesz ja lubię przykładowo mieć porównanie, sprawdzić czy faktycznie nie ma nic lepszego i w dobrej cenie. A z tego co wiem to sklep Smile bardzo dobre oferuje foteliki samochodowe dlatego wydaje mi się, że warto to sprawdzić.
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjusti18 napisał:
Wiesz ja lubię przykładowo mieć porównanie, sprawdzić czy faktycznie nie ma nic lepszego i w dobrej cenie.

Mnie też tak od dziecka rodzice wychowywali, każdy z nas wie że zakupy na szybko to swojego rodzaju ryzyko, staram sie zawsze znaleźć najlepszą opcję danej rzeczy a nie tylko przeciętną. Ostatnio oglądaliśmy 7 dni foteliki samochodowe aż w końcu trafiliśmy na odpowiednie miejsce, gdzie jakość idzie w parze z ceną.
MagdaM

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hedar wiadomo ze foteli kto jednak fotelik.. ale jak sie ma np 2 dzieci i dwa auta to trzeba by miec 4 foteliki plus foteliki po dwa dla dziadków jednych i drugich.. troche duzo Razz Moja mama czesto odbiera dzieciaki ze szkoly i przedszkola i przekladanie fotelikow to duzo zachodu. Teraz mamy te pasy smart kid belt i problem rozwiazany Smile Są bezpieczne, maja odpowiednie certyfikaty poprzedzone testami itd. Bezpieczenstwo i wygoda w jednym
Powrót do góry
Znikoma

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę w sprawie odpowiedniego fotelika. Znalazłam foteliki samochodowe 15-36kg https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece/foteliki-samochodowe-15-36.html, który z nich byście wybrali dla swoich dzieci? Mój syn ma chorobę lokomocyjną dlatego odpowiedni fotelik jest bardzo ważny.
Powrót do góry
Timao

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie mogę Wam polecić ten wybór https://techsat24.pl/foteliki-samochodowe-9-18-kg . Cenowo jest okej, a jakość na najwyższym, światowym poziomie.
czacza

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cropa napisał:
macius23 napisał:
Konti napisał:
dalajlama napisał:
Ja to sie przekonalam teraz do https://smartkidbelt.com/ - duzo wygodniejsza i praktyczniejsza opcja, a przy okazji Smart Kid Belt zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka.

Należałoby dodać, że Smart Kid Belt dla dziecka od 5 lat w góre Wink Bardzo ciekawe rozwiązanie, praktyczne. Szczególnie jak ktoś podróżuje i nie zawsze jedzie swoim samochodem. Łatwiej to zabrac w podróż i używać w wynajętym aucie, czy też taksówce czy innym traficarze.

Czytałam o tym urządzeniu w rankingu http://www.ranking-foteliki.pl/products/smart-kid-belt.html i wydaje się ciekawe, jednak nadal nie wiem o co w tym chodzi i jak się to zakłada?

Na ich stronie jest pokazane jak to założyć. A co to jest? Tak jednym zdaniem to ciężko powiedzieć Wink To pas, adapter, który dopasowuje wysokość mocowania oryginalnego pasa bezpieczeństwa do wzrostu dziecka. Obniża po prostu górny punkt, by był nad barkiem a nie na wysokości np. czubka głowy.

no super opisane. Warto wlasnie zauwazyc, ze przez to, ze pas przebiega przez biodra i barki to zabezpiecza dziecko w trakcie jazdy.
Powrót do góry
bambusowa

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sporo czytalam o tych pasach zanim je kupilam, obejrzalam testy, nie mam co do nich watpliwosci, sa ok
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: