FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jaki samochód kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór auta na pewno trzeba bardzo dobrze przemyśleć, w końcu taki samochód ma nam służyć przez wiele lat, prawda? Myślę, że warto sobie poczytać wcześniej różne samochodowe artykuły i rankingi. Na przykład na stronie https://ipragapoludnie.pl/artykul/ktore-auta-w-2018-roku/501830 możecie sobie przeczytać o autach, które najczęściej się psuły w 2018 roku - myślę, że zakup akurat tych modeli można sobie odpuścić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kabix179

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jak potrzebujesz akumulator jest wybranie przedsiębiorstwa Akumulatory Poznań. Części samochodowe z tej firmy niezwykle precyzyjnie spisują się gdy potrzebujesz porządnego sprzętu do własnego pojazdu. Całe te części są najwyższej jakości, posiadają też atesty. Oprócz tego firma zajmuje się serwisem, montażem i poradnictwem technicznym. Ja skorzystałem z usług marki.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobicie uważam, że dzisiaj wybierając auto warto zwracać dużą uwagę na klimatyzację. Jeżeli byłoby z nią coś nie tak, to polecam odwiedzić wyspecjalizowany serwis klimatyzacji taki jak http://www.frostthermoking.pl/ Wink
Powrót do góry
Tszypo41

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też niebawem czeka mnie podobny wybór.

__

http://foliggo.com/
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór auta nie jest czymś prostym, ale jeśli mogę polecić to polecam Toyotę. Niezawodne samochody, nie tracą na wartości, nie palą dużo (szczególnie hybrydy) a teraz jeszcze dodatkowo Toyota Bank uruchomił program, który umożliwia zwrot 10% kosztów paliwa, dzięki czemu ceny paliw na stacjach nie będą aż tak straszne.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujesz się na auto używane to musisz pamiętać o tym, aby wymienić pewne elementy takie jak rozrząd, klocki hamulcowe czy świece zapłonowe. Te elementy muszą być zawsze w jak najlepszej kondycji. Jeśli chodzi o te ostatnie to ja polecam świece zapłonowe denso. Osobiście jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić, abyś również sprawdził ofertę salonu HondaPlaza zanim zdecydujesz się na zakup auta, ponieważ w stolicy to właśnie tutaj znalazłem najlepsze propozycje jeżeli chodzi o cenę, stan techniczny i do tego poziom obsługi sprzedażowej która bardzo chętnie doradzi i jest w stanie przedstawić konkretne warunki więc nie kupujesz kota w worku bo jest też wgląd do karty przeglądu.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadając samochód dobrze mieć namiar na mobilną wulkanizację. Ja w ostatnim czasie korzystałem z tej https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-tarnowskie-gory-24-h/ . Bardzo mi zależało na czasie, a z tak uszkodzą oponą nie miałem na to szans. Na szczęście panowie szybko uporali się z awarią i mogłem niebawem kontynuować dalszą podróż.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym wyborem może być Dacia Dokker. W salonie https://www.daciawarszawa.rrgwarszawa.pl/cars/DaciaDokker/DaciaDokker.html możecie znaleźć ofertę, która będzie dla Was najbardziej odpowiednia pod wieloma względami. Na pewno powinniście bliżej przyjrzeć się tym rozwiązaniom, bo ten model mi się bardzo spodobał.
Powrót do góry
marekjan

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór samochodu wcale nie jest taki prosty, ale ja osobiście polecam Opla. Moim zdaniem są to niezawodne auta, które nie palą dużo. Sam ostatnio przeglądam oferty różnych salonów samochodowych, ale jak na ten moment najlepszą ofertę aut osobowych Opla według mnie posiada jeden z salonów samochodowych w Przyszowicach.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ulubiona marka to Volvo, miałem już dwa modele, teraz jeżdżę trzecim i stwierdzam że jest to chyba najbardziej niezawodny samochód jakim miałem okazję jeździć. Swoje obecne Volvo S90 kupiłem w salonie Euro-Kas w Katowicach https://eurokas.volvocars-partner.pl/ dlatego jeśli ktoś szuka dla siebie, to mogę polecić tamtych sprzedawców, bardzo kompetentni i znający się na swojej pracy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: