FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki najlepszy prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moneko

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj najpierw szukam inspiracji w internecie, a potem jeśli mam czas to idę w "teren" i oglądam stacjonarnie by stwierdzić czy to na pewno nie jest jakiś bubel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sporo pomagają mi internetowe porady. Dzisiaj czytałam wpis o elektrycznych nianiach http://artvocado.pl/elektroniczne-nianie-w-wersji-profesjonalnej-jaka-wybrac/ moja koleżanka niedługo rodzi i może to będzie pomysł na prezent dla maluszka. Muszę ją jeszcze dopytać, czego konkretnie potrzebuje.
Powrót do góry
olafortuna32

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może warto zaszaleć i wybrać się na tygodniowe wczasy oczyszczające organizm Smile taki wyjazd na pewno zbliży i będzie super prezentem
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie muszę na żywo sprawdzać jeśli wiem że sklep oferuje dobrą jakość. Na przykładzie butów, od lat tutaj zamawiam https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Workery-118.html i wiem że zawsze wszystko jest zgodne z opisem, nie muszę się męczyć i szukać po mieście, w kilka minut zamawiam online i po kłopocie
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym prezentem będzie ofiarowanie pieniążków na rzecz ratowania dzieci z Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . One przeżywają niesamowite męczarnie z powodu nieuleczalnych chorób. Czekają na wsparcie i pocieszenie, ale przede wszystkim czekają na specjalne terapie, które niestety bardzo dużo kosztują. Ja już pomogłam, a Wy też możecie.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię kupować na prezent zegarki, nie muszą być drogie, wystarczy że mają to coś. Aztorin jest dobrym przykładem.
Powrót do góry
dariajanko90

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

portfel jest spoko opcją jak wiesz, że ktoś ma stary a jak właśnie kupił to trochę lipa
kasztanek

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prezenty dla np. Mamy czy Taty to na https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-mezczyzn/prezenty-dla-ojca można poszukać fajnego, oryginalnego prezentu. Widziałam, że dla Ojca można wykupić jazdę po torze wyścigowym, co mojego akurat na pewno by ucieszyło.
Powrót do góry
Adzio

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zegarek też jest dobrym pomysłem osobiście polecam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: