FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
krem na zmarszczki bez parabenów ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:25 am    Temat postu: krem na zmarszczki bez parabenów ? Odpowiedz z cytatem

Drogie pani, widziałam wątek o kremach przeciwzmarszczkowych, ale nie znalazłam w nim nic dla siebie. Ja szukam kremu do skóry dojrzałej. Mam prawie 50 lat i moja cera wymaga czegoś więcej niż cera 25-latki. Są tu panie w moim wieku? Może ktoś coś doradzi ? Bo trochę popytałam i znajoma w moim wieku używa kremu marki Calluna Medica. Chciałam Was zapytać o opinię, czytałam skład i brzmi zachęcająco bo jest na naturalnych składnikach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wide92

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mama moja po 50 jest i też szuka czegoś konkretnego, jak na razie to nic nie znalazła, możecie coś polecić? Ten wyżej wymieniony się nie sprawdził niestety
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się pozbyć tych które się ma?Wink
Powrót do góry
WymalowanaAgnieszka

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stuknęła 30,a więc muszę zacząć myśleć o zmarszczkach. A myślałam, że pierwszy siwy włos to tragedia... Włosy jednak to mały pikuś 200 zł 2 godziny u fryzjera i problem, do słownie z głowy. Natomiast zmarszczki to już poważniejszy problem nie chce go zbagatelizować by w wieku 50 lat nie wyglądać na 100. Kupowałyście kiedyś kremy z tej strony https://hedoni.pl/34-kremy-do-twarzy wiecie czy pomagają? Bo zastanawiam się czy to tam zacząć moją przeciwzmarszczkową podroż.
Powrót do góry
Anna79

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku można znaleźć wiele kosmetyków przeznaczonych dla osób po 50. jak https://creamy.pl/kategoria-produktu/rodzaj-i-kondycja-cery/dojrzala/ Dobór odpowiednich kosmetyków to połowa sukcesu. To kosmetyki naturalne, które poleciła mi przyjaciółka. Moja skóra źle reagowała na źle dobrane kosmetyki. Często była to wina składu i zbyt dużej ilości nienaturalnych składników. Używam kosmetyków do cery wrażliwej. Stan mojej skóry bardzo poprawił się.
Powrót do góry
teddy12

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chce się dobrać odpowiedni krem na zmarszczki polecam iść do lekarza dermatologa.
Powrót do góry
piks

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem kremy zapobiegają powstawaniu zmarszczek, ale ich nie usuwają. Tak więc należy ich używać w młodym wieku, a nie wtedy, gdy zmarszczki są już widoczne.
Kamila_Norka

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj przejrzeć ofertę Neutrogeny https://neutrogena.com.pl/produkty/ ja bardzo lubię od nich kremy, ale nigdy nie przypatrywałam się dokładnie na skład.Pasuje mi zapach i konsystencja, skóra też jest aksamitna w dotyku. No i cenowo też super, czego nie można powiedzieć o wielu innych kosmetykach.
Powrót do góry
Damian444443

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten wątek naprawdę jest bardzo dobry.Takie jest moje zdanie.
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Revitacell są dobre kremy przeciwzmarszczkowe. Warto je przetestować.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: