FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
przebarwienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tyraska

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 4:40 pm    Temat postu: przebarwienia Odpowiedz z cytatem

Witam. Muszę jakoś usunąć przebarwienia na mojej twarzy, niestety wiele zabiegów u kosmetyczki nie przynosiło wymarzonych skutków, dlatego chce się wybrać do gabinetu medycyny estetycznej. znajoma poleciła mi najlepszy gabinet http://www.dermedik.pl/ znacie?

Ostatnio zmieniony przez tyraska dnia Sro Maj 29, 2019 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karcia2000

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mezoterapia powinna pomóc, ja nie próbowałam, ale słyszałam dobre opinie o tym. Do tego może kup olejek do twarzy z witaminą C.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Ci polecam wizytę u Dr Krajewskiego, w klinice https://klinikakrajewski.pl/zabiegi/leczenie-przebarwien/ . Pan Doktor zaleci Ci pewnie terapię laserową na usunięcie przebarwień, bo to najlepsza i najnowocześniejsza metoda leczenia plamek na skórze. Uzupełnieniem do terapii przebarwień jest też równoległe stosowanie odpowiednio dobranych preparatów wybielających, zawierających m.in: hydrochinon, pochodne witaminy A (tretinoina, isotretinoina), kwas kojowy, kwas azelainowy. Ale nie jestem lekarzem - decyzje podejmie Pan Doktor.
Powrót do góry
tuitamm

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ze swej strony polecam klinikę medyczną Anlaya. Robiłam u nich akurat epilacja laserowa warszawa i jestem bardzo zadowolona z efektów. Mają szeroki wachlarz różnych usług, wszystko na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z pacjentem noi co najważniejsze – ceny na każdą kieszeń, także polecam bardzo wszystkim niezdecydowanym.
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co tutaj piszą http://kobiecatajemnica.pl/przebarwienia-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ rzeczywiście najbardziej efektywne są zabiegi laserowe. W klinice beauty address stosuja laser alma harmony. Sam zabieg jest oczywiscie nieinwazyjny i bezbolesny. Wszystko zalezy tak naprawde od cery pacjentki. Są przeciez jeszcze chociazby peelingi chemiczne, ktorymi również mozna leczyć przebarwienia. Ale to ustala sie z lekarzem podczas wizyty
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: