FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie szukać pracy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maycek

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 11:49 am    Temat postu: Gdzie szukać pracy? Odpowiedz z cytatem

Jak w tytule - gdzie szukać pracy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelina546

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że pracy najrozsądniej jest szukać za pośrednictwem internetu. Tym bardziej, że portali ogłoszeniowych, na którym ogłaszają się potencjalni pracodawcy nie brakuje. Ten: https://www.aplikuj.pl/oferta/255002/junior-accountant-umowa-o-prace-smart-hr#backto=%2Fpraca%2Fkrakow jest jednym z nich (swoją drogą, jeśli spełniasz wymagania wymienione w ogłoszeniu, proponowałabym Ci złożyć CV - wynagrodzenie na pewno nie jest małe, patrząc na zakres obowiązków, który zostanie przypisany osobie zatrudnionej na to stanowisko).
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto też poszukać pacy za granicą Wink Słyszałam, że całkiem nieźle można zarobić na przykład w Austrii. A z tego, co widziałam ostatnio na stronie https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy/kraj-40/austria/, to ofert pracy na pewno tam nie brakuje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafaela

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zalezy czym chcesz się zajmować Smile ja np jestem opiekunką osób starszych i pracę znalazłam w Dolce Vita https://www.facebook.com/opiekunki.dolcevita/. Sprawdzona i uczciwa agencja, które oferuje korzystne warunki finansowe. Dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników, dbają o ich komfort pracy.
Powrót do góry
kasiunia1

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 6:38 pm    Temat postu: Praca w Holandii Odpowiedz z cytatem

Gdzie szukać pracy? - czasami trzeba za granicą - np.w Holandii .Właśnie z takiego rozwiązania skorzystał mój szwagier.Po prostu sprawy finansowe nie poukładały się po jego myśli i potrzeba było dorobić trochę kasy.Miał jednak duże obawy, jak się okazało nie potrzebnie.Wyjechał do pracy w Holandii przy pomocy agencji pośrednictwa In Person - https://inperson.pl/, która załatwiła mu pracę.Miał do wyboru kilka branż oraz załatwili też ubezpieczenie i zakwaterowanie.Wszystko odbyło się bez żadnych przeszkód. pzdr
Powrót do góry
wiola.pik

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej przeglądać oferty dostępne w internecie.
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Obecnie są portale z ogłoszeniami. Ale warto też przeglądać strony Agencji zatrudnienia, bo one mają swoje strony z bazami ogłoszeń. No i też pytanie, czy poszukujemy pracy w PL, czy za granicą. Na https://www.aterima-med.pl/ są dostępne ogłoszenia dotyczące pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Jeśli taka praca Cię interesuje, to zobacz, być może coś Ci się spodoba.
Powrót do góry
karcia2000

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pracuj.pl masz wszystko, na olx jest duż ogłoszeń.
Powrót do góry
Adidaska

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ofert znajdziesz na pewno na olx.
Powrót do góry
Barancyk

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej na jakichś lokalnych serwisach ogłoszeniowych. Pracodawcy zaczynają od takich regionalnych portali. Ja na przykład szukałam na stronie z darmowymi ogłoszeniami, Sanok ma taką, znajdziecie ją tutaj: https://podkarpackie.online/ogloszenia/sanok. Wg mnie super opcja. Sprawdźcie, może wasze miasta też mają takie serwisy Smile
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietaj, e w procesie poszukwiania pracy bardzo wazne jest dobre cv! Ja swoje zrobilam w szybkiecv - bardzo fajny, intuicyjny kreator
Powrót do góry
SewerynAdams

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakiej. Jeśli jakiejkolwiek to na serwisach z ogłoszeniami.
jedlińska

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwisów z ofertami pracy nie brakuje. Dodatkowo można jeszcze korzystać ze stron informacji miejskiej.
Powrót do góry
Mishka

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracę znalazłam na olx.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Najwięcej ofert pracy w tej chwili znajduje się w sieci. Sporo możliwości stwarza zarejestrowanie w agencji zatrudnienia. Właśnie w jednej z nich trafiłam na artykuł o pisaniu CV https://mojprogres.pl/aktualnosci_zainteresowania-w-cv-co-wpisuja-polacy_post_736 . Bardzo ciekawe i takie prawdziwe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: